Визитки школ

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Внимание!!!
ОБЯЗАТЕЛЬНО в конце своей страницы вставить категорию: [[Категория:Визитки школ]]

Для новых визиток используйте шаблон:

  • скопируйте строчку {{subst:Шаблон:Визитка школы}}
  • зайдите на страницу своей школы (если визитка еще не создана)
  • вставьте скопированную строчку на свою страницу
  • нажмите Записать страницу
  • просто заполните предлагаемый шаблон
  • возможно дополнение другой информацией


Содержание

А

Акимовский район

1. Акимовская ООШ1
2. Акимовская ЗОШ2
3. Акимовская ЗОШ3
4. Акимовская гимназия
5. Азовская ЗОШ
6. Атманайская OОШ
7. Большетерновская ООШ
8. Волчанская зош
9. Владимировская ЗОШ
10. Горьковская зош
11. Давыдовская зош
12. Ленинская зош
13. Новоданиловская ЗОШ
14. Розовская ЗОШ
15. Ефремовская зош
16. Переможненская зош
17. Радионовская ЗОШ
18. Красноармейская зош
19. Черноземненская ЗОШ
20. Шелюгівська ЗОШ
21. Петровская ЗОШ
22. ДНЗ "Топольок"
23. ДНЗ "Колосок"
24. Кирилівська ЗОШ-С Iст. "Золота рибка"

Б

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 13
Бердянська гімназія №3 "Сузір'я" Бердянської міської ради Запорізької області
Бердянська багатопрофільна гімназія №2
Бердянська спеціалізована школа №16
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
Бердянський медичний коледж
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
Бердянський муніципальний ліцей
Бердянська гімназія №1 "НАДІЯ"
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Бердянський НВК №1 "Мрія"

Бердянський район

1. Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів
2. Андрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3. Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
4. Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
5. Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
6. Карло-Марксівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
7. Луначарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
8. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9. Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
10. Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11. Осипенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
12. Червонопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
13. Троянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
14. Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
15. Бердянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
16. Софіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
17. Старопетрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
18. Успенівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів


В

Васильевский район

1.Дніпрорудненська СШ "Світоч"
2.Днепрорудненская специализированная школа I-III ступеней "Талант"
3.Дніпрорудненська гімназія "София"
4.Василівська ЗОШ №1
5.Василівська гімназія "Сузiр'я"
6.Василівська ЗОШ №3
7.Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст.
8.Василівська вечірня (змінна) школа
9.Степногірська І-ІІІ ст.
10.Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.Балківська ЗОШ І-ІІ ст.
12.Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.
13.Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
14.Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
15. Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ст.
16.Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.
17.Орлянська ЗОШ І ст.
18.Приморська ЗОШ І-ІІІ ст.
19.Приморська ЗОШ І-ІІ ст. №1
20.Приморська ЗОШ І-ІІ ст. №2
21.Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.Тополинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23.Відножинська ЗОШ І-ІІ ст.
24.Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ст

25.П'ятихатська ЗОШ І-ІІ ст.
26.Підгірненська ЗОШ І-ІІ ст.
27.Червоноармійська ЗОШ І-ІІ ст.
28.Шевченківська ЗОШ І-ІІ ст.
29.Широківська ЗОШ І-ІІ ст.

Великобілозерський район

  1. Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1
  2. Великобілозерська ЗОШ №2
  3. Великобілозерська ЗОШ №3
  4. Великобілозерська ЗОШ №4
  5. Великобілозерська ЗОШ №5
  6. Великобілозерська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Первоцвіт"
  7. Великобілозерська ЗОШ №6
  8. Гюнівська ЗОШ №1
  9. Державний навчальний заклад "Великобілозерський професійний аграрний ліцей"

Веселівський район

  1. Калинівська ЗОШ
  2. Чкаловська ЗОШ
  3. Широківська ЗОШ
  4. Новоуспенівська ЗОШ
  5. Веселівська районна різнопрофільна гімназія
  6. Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
  7. КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст."
  8. Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Піскошинська ЗОШ І-ІІ ст.
  10. КЗ Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  11. КЗ "Таврійська ЗОШ І - ІІІ ступенів"
  12. КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №2"
  13. КЗ "Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст"
  14. КЗ "Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ст"
  15. КЗ "Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ст"
  16. КЗ "Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ст"

Вільнянський район

  1. Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вільнянської районної ради Запорізької області
  2. Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області
  3. Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської районної ради Запорізької області
  4. Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області
  5. Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  6. Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  7. Дружелюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  8. Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  9. Купріянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  10. Люцернянський навчально-виховний комплекс Вільнянської районної ради Запорізької області
  11. Максимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  12. Матвіївський ЗНВК "Всесвіт" Вільнянської районної ради Запорізької області
  13. Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  14. Московська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  15. Михайло-Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  16. Новогупалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  17. Петро-Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  18. Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  19. Соколівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  20. Солонянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  21. Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  22. Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  23. Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  24. Любимівський навчально - виховний комплекс Вільнянської районної ради Запорізької області
  25. Нововасилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області
  26. Гнаровська ЗОШ І ступеня Вільнянської районної ради Запорізької області
  27. Державний навчальний заклад"Вільнянський ПЛ" Запорізької області

Г

Гуляйпільський район

1. ЗОШ №1 І-ІІІ ст.
2. ЗОШ №2 І-ІІІ ст.
3. СЗОШ І-ІІІ ст.
4. Колегіум "Лідер"
5. Залізничнівський НВК І-ІІ ст.
6. Верхньотерсянський НВК І-ІІІ ст.
7. Воздвижівський НВК І-ІІІ ст.
8. Добропільський НВК І-ІІІ ст.
9. Долинський НВК І-ІІІ ст.
10. Комсомольський НВК І-ІІІ ст.
11. Любимівський НВК І-ІІІ ст.
12. Малинівський НВК І-ІІІ ст.
13. Мирненський НВК І-ІІІ ст.
14. Новозлатопільський НВК І-ІІІ ст.
15. Полтавський НВК І-ІІІ ст.
16. Приютненський НВК І-ІІІ ст.
17. Темирівський НВК І-ІІІ ст.
18. Успенівський НВК І-ІІІ ст.
19. Червоненський НВК І-ІІІ ст.
20. Районний центр дитячої та юнацької творчості

Е

г. Энергодар

1.Енергодарський навчально-виховний комплекс №1
2.Енергодарська загальноосвітня школа № 2
3.Енергодарська багатопрофільна гімназія "Гармонія"
4.Енергодарська загальноосвітня школа № 4
5.Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5
6.Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6
7.Енергодарська загальноосвітня школа № 7
8.Енергодарський багатопрофільний ліцей
9.Енергодарський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад №9
10.Енергодарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад- міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

Ж

Жовтневый район

1.Запорізька загальноосвітня школа I-Ш ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка Запорізької міської ради Запорізької області
2.Запорізька гімназія №2 ім. Лесі Українки Запорізької міської ради Запорізької області
3.Запорізька загальноосвітня школа I-Ш ступенів № 3 Запорізької міської ради Запорізької області
4.Запорізька загальноосвітня школа I-Ш ступенів № 5 Запорізької міської ради Запорізької області
5.Запорізька гімназія №11 Запорізької міської ради Запорізької області Перенесено на новую платформу!
6.Запорізька загальноосвітня школа I-Ш ступенів № 15 Запорізької міської ради Запорізької області
7.Запорізький Академічний ліцей Запорізької міської ради Запорізької області
8.Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 76 Запорізької міської ради Запорізької області
9.Запорізький колегіум №98 Запорізької міської ради Запорізької області
10.Запорізький ліцей №105 Запорізької міської ради Запорізької області
11.Запорізький технічний ліцей Запорізької міської ради Запорізької області
12.Запорізька вечірня школа ІІ-ІІІ ступенів № 12 запорізької міської ради Запорізької області

З

Запорожье

1. Запорізький багатопрофільний ліцей „Перспектива”
2. Запорізька гімназія „Контакт”
3. Запорізька єврейська гімназія „ОРТ-Алєф”
4. Запорізький ліцей „Логос”
5. Запорізький навчально-виховний комплекс „Запорізька Січ” військово-спортивного профілю
6. Запорізька загальноосвітня школа І ступеня „Прогрес” з поглибленим вивченням англійської мови
7. Запорізький навчально-виховний комплекс „Мрія”
8. Запорізький навчально-виховний комплекс „Гармонія-плюс”
9. Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Злагода”
10. Приватний комплекс безперервної освіти „Школа „Ейдос”
11. Запорізький приватний навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Реал»
12. Запорізька приватна класична гімназія «Інтелект»
13. ЗНВК №19

Запорожский район

  1. Августинівська ЗШ І-ІІІ ступенів
  2. Балабинська гімназія "Престиж"
  3. Біленьківська ЗШ І-ІІІ ступенів
  4. Веселянська ЗШ І-ІІ ступенів
  5. Відраднівська ЗШ І-ІІІ ступенів
  6. Володимирівський НВК
  7. Григорівський НВК
  8. Долинська ЗШ І-ІІ ступенів
  9. Кушугумська спеціалізована школа «Інтелект»
  10. Лежинский НВК Запорожского района
  11. Лисогірський НВК
  12. Лукашівський НВК
  13. Мар’ївський НВК
  14. Миколай-Пільська ЗШ І-ІІІ ступенів
  15. Малокатеринівська гімназія "Мрія"
  16. Наталівський НВК
  17. Новозапорізька ЗШ І-ІІІ ступенів
  18. Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів
  19. Новопетрівська ЗШ І-ІІ ступенів
  20. Петропільська ЗШ І-ІІ ступенів
  21. Розумівська ЗШ І-ІІІ ступенів
  22. Степненська ЗШ І-ІІІ ступенів
  23. Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів
  24. Юльївський НВК

Заводской район

1. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Запорізької міської ради Запорізької області

2. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №21Запорізької міської ради Запорізької області

3. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Запорізької міської ради Запорізької області

4. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Запорізької міської ради Запорізької області

5. Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області

6. Запорізька гімназія №47 Запорізької міської ради Запорізької області

7. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Запорізької міської ради Запорізької області

8. Запорізький навчально-виховний комплекс №67 Запорізької міської ради Запорізької області

9. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75 Запорізької міської ради Запорізької області

10. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №85 Запорізької міської ради Запорізької області

11. Запорізький навчально-виховний комплекс "Барвінок" Запорізької міської ради Запорізької області

12.ДНЗ "Запорізький професійний металургійний ліцей"

К

Кам'янсько-Дніпровський район

1. Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"
2. Кам'янско-Дніпровський навчально-виховний заклад
3. Кам'янско-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
4. Великознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
5. Велико-Знаменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
6. Велико-Знаменська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №3
7. Велико-Знаменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4
8. Нововодянска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9. Новодніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
10. Водянска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Окатенка
11. Водянска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
12. Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
13. Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
14. Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
15. Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
16. Благовещенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Коммунарский район

гимназия № 6
УВК № 7
гимназия № 8
ЗОШ № 14
ЗОШ № 17
ВЗОШ № 20
УВК № 23
ЗОШ № 38
ЗОШ № 70
ЗОШ № 80
ЗОШ № 83
ЗОШ № 84
УВК № 88
ЗОШ № 90
ЗОШ № 97
УВК № 103
гимназия № 107
УВОК № 110

Куйбышевский район

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вершинський НВК
Відділ освіти Куйбишевської РДА
Комиш-Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів "Інтелект"
Мар’янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Смирновська ЗОШ І-ІІ ступенів Куйбишевсьго району
Титовська ЗОШ І ступеня
ЦТДЮ
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Л

Ленинский район

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 I-II ступенів

Відділ освіти Ленінської райадміністрації м.Запоріжжя

ЗОШ №22

ЗОШ №29

НВК №30

Гімназія №31

гимназия № 50

ЗСШ №59

ЗОШ №61

Багатопрофільний ліцей №62

НВК №66

ЗОШ №69

ЗОШ №73

ЗОШ №81

ЗОШ №82

ЗОШ №86

ЗОШ №87

ЗОШ №89

Колегіум "Елінт"

ЗСШ №100

ЗОШ №104

ЗОШ №109

НВК "Евріка"

"Хабад" Ліцей ЕІТ ДНЗ"Запорізький професійний будівельний ліцей"

М

г. Мелитополь

Список школ Мелитополя на страницах Векипедии

1.Мелітопольська ЗОШ № 1
2. Мелітопольська ЗОШ № 3
3. Мелітопольська ЗОШ № 4
4. Мелітопольська гімназія № 5
5. Мелітопольська ЗОШ № 6
6. Мелітопольська ЗОШ № 7
7. Мелітопольська ЗОШ № 8
8. Мелітопольський НВК № 9
9. Мелітопольська гімназія № 10
10. Мелітопольська ЗОШ № 11
11. Мелітопольська ЗОШ № 13
12. Мелітопольська ЗОШ № 14
13. Мелітопольська ЗОШ № 15
14. Мелітопольський НВК № 16
15. Мелітопольська ЗОШ № 17
16. Мелітопольська гімназія № 19
17. Мелітопольська ЗОШ № 20
18. Мелітопольська ЗОШ № 22
19. Мелітопольська спеціалізована школа № 23
20. Мелітопольська ЗОШ № 24
21. Мелітопольська спеціалізована школа № 25
22. Мелітопольський ЦТПтаПОМ
22. Мелітопольська ЗОШ-І №1
23. Мелітопольська вечірня (змінна)школа №1
24. Мелітопольська ЗОШ-І ступеня № 2

Мелитопольский район

1. Астраханська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
2. Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів
3. Вознесенська гімназія "Орієнтир"
4. Відродженська ЗШ І -ІІІ ступенів
5. Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів
6. Данило-Іванівська
7. Костянтинівське НВО "Таврія"
8. Костянтинівська ЗШ №2
9. Костянтинівська СРШ І - ІІІ ступенів "Прометей" з пвп
10. Мирненська
11. Мордвинівська
12. Ново-Богданівська
13. Ново-Городківська
14. Ново-Миколаївська
15. Ново-Пилипівська
16. Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
17. Полянівська
18. Промінівська
19. Семенівська ЗШ І -ІІІ ступенів
20. Спаська
21. Світлодолинська
22. Терпіннівський колегіум "Джерело"
23. Терпіннівська
24. Трудівська
25. Фруктовська ЗОШ І-ІІІ ступенів
26. Яснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27. Травнева
28. Тихонівська
29. Федорівська
30. Семенівська ЗШ І ст.
31. Cадовська ЗШ І ст.
32. Зарічнянська
33. Долинська

Михайловский район

1. Михайлівська районна гімназія імені Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова
2. Бурчацкая специализированная школа I-III ст. "Джерело"
3. Михайловская общеобразовательная школа I-III ступеней №3
4. Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
5. Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
6. Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
7. Мар`янівський НВК І-ІІІ ступенів
8. Старобогданівський НВК І-ІІ ступенів
9. Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
10.Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11. Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
12. Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
13. Плодородненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Н

Новомиколаївський район

1.Новомиколаївська спеціалізована школа № 1
2.Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
3.Тернуватська загальноосвітня школа-комплекс
4.КЗ Терсянський НВК
5.Новоіванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6.Любицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
7.Комунальний заклад "Софіївський навчально-виховний комплекс"
8.Різдвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9.Підгірненська ЗОШ І-ІІI ступенів
10.Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11.Сторчівська загальноосвітня школа-комплекс
12.Трудова ЗОШ І-ІІІ ступенів
13.Самійлівська ЗОШ І-ІІ ступенів
14.Барвинівска ЗОШ І-ІІ ступенів
15.Веселогаївська ЗОШ І-ІІ ступенів
16.Новомиколаївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

О

Орджонікідзевський район


ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. ЗЗШ №41 І-ІІІ ступенів
2. ЗСГГ №27
3. ЗЗШ №58 І-ІІІ ступенів
4. Запорожская гимназия № 71
5. Запорізька гімназія № 25 гуманітарного профілю
6. Классический лицей
7. ЗНВК "ОСНОВА"
8. СШ № 72 І-ІІІ ступенів
9. ЗОШ №39
10. ЗЗВШ №31 ІІ-IIІ ступенів
11. ЗОШ №37
12. Запорізький навчально - виховний комплекс №20 Запорізької міської ради Запорізької області
13.ЗЗШ №78 I-III ступенів
14. Запорожский лицей автотранспорта
15.ЗЗШ №94 І-ІІІ ступенів

Оріхівський район


ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. Димитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2. Кіровська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3. Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4. Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5. Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6. Нестерянська СР ЗОШ І-ІІІ ступенів
7. Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8. Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9. Новояковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10.Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
11.Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
12.Оріхівський НВК №2
13.Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5
14.Преображенський НВК "Школа-дитсадок"
15.Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16.Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17.Білогір'ївська ЗОШ І-ІІ ступенів
18.Вільнянська ЗОШ І-ІІ ступенів
19.Жовтокручанська ЗОШ І-ІІ ступенів
20.Кіровська ЗОШ І-ІІ ступенів
21.Копанівська ЗОШ І-ІІ ступенів
22.Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ступенів
23.Новопавлівська ЗОШ І-ІІ ступенів
24.Магдалинівський НВК "Школа-дитсадок"
25.Щасливська ЗОШ І-ІІ ступенів
26.Оріхівська ЗОШ І-ІІ ступенів №3
27.Новоандріївський НВК "Школа-дитсадок"
28.Оленівський НВК "Школа-дитсадок"


ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. Оріхівський КДНЗ "Дюймовочка"
2. Оріхівський КДНЗ "Червона шапочка"
3. Оріхівський КДНЗ "Сонечко"
4. Оріхівський КДНЗ Калинка"
5. Оріхівський КДНЗ "Чебурашка"
6. Комишуваський КДНЗ "Казка"
7. Мирненський КДНЗ "Колобок"
8. Малотокмачанський КДНЗ "Казка"
9. Нестерянський КДНЗ "Оленка"
10.Кіровський КДНЗ "Чебурашка"
11.Димитрівський КДНЗ "Сонечко"
12.Новоіванівський КДНЗ "Червона шапочка"
13.Новопавлівський КДНЗ "Ромашка"
14.Вільнянська КДНЗ "Білочка"
15.Новоселівський КДНЗ "Сонечко"
16.Микільський НВК "Школа-дитсадок"

ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. Оріхівський будинок дитячої творчості
2. Комишуваський будинок дитячої творчості
3. Дитячо-юнацька спортивна школа

П

Пологівський район

1. Пологівський колегіум №1
2. Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2
3. Кінськороздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
5. Пологівська гімназія "Основа"
6. Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.
7. Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8. Інженерненська ЗОШ I-III ступенів
9. Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст.
10. Басаньська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12.Чубарівська ЗОШ I-III ступенів
13.Балочковская ООШ I-III ступеней
18. Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21. Пологівська ЗОШ №6
25. Пологовская ООШ №5
27. Чапаевская специализирования школа I-III ступеней
29. Константиновская ООШ I-III ступеней
30. Вербівська ЗОШ І-ІІІст.
31. Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
32. Новофедорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Приазовський район


ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. Нововасилівський нвк "Гармонія"
2. Приазовська рсш №1 "Азимут"
3. Приазовська зош №2
4. Олександрівська зош І-ІІІст.
5. Ганнівський нвк І-ІІІст.
6. Ботієвська зош І-ІІІст.
7. Богданівський нвк І-ІІІст.
8. Воскресенская общеобразовательная школа І-ІІІ ст.
9. Володимирівський нвк
10. Гірсівська зош І-ІІІст.
11. Дівнинська зош І-ІІІст.
12. Дунаївська зош І-ІІІ ст.
13. Федорівська зош
14. Примпосадський нвк
15. Шевченківська № 1 ЗОШ І-ІІІ ст.
16. Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст.
17.Надеждинский НВК
18.Новокостянтинівська ЗОШ І - ІІ ст.
19. Чкаловський НВК І-ІІІ ст.
20.Степанівська Перша ЗОШ І-ІІІ ступенів

21. Розівська зош І-ІІІст.

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

1. Нововасилівський д/с "Теремок"

ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Приморський район

1.Спеціалізована загальноосвітня школаІ-ІІІст. №1 м. Приморська
2.Приморський регіональний українсько-болгарський ліцей
3.Приморська загальноосвітня школаІ-ІІІст. №2
4.Приморська загальноосвітня школа І-ІІст. №3
5.Борисівська загальноосвітня школаІ-ІІІст.
6.В'ячеславська загальноосвітня школаІ-ІІІст.
7.Інзівська загальноосвітня школаІ-ІІІст.
8.Борисівська загальноосвітня школаІ-ІІІст.
9.Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10.Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
11.Юр'ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
12. НВК "Єлисеївська ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ"
13. Єлизаветівська НВК ДНЗ І- ІІІ ступенів
14.Преславская МОШ
15.Нельгівська СЗШ І-ІІІ ст.
16.НВК "Банівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
17. Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18. Маринівська багатопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Р

Розовский район

1.Пролетарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.Азовська ЗОШ 1-111 ст

3.Карл-Лібкнехтська ЗОШ 1-111 ст.

4.Розівська ЗОШ № 2 I-III ст.

5.Розівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів

6.Вишнюватська ЗОШ 1-111 ст.

7.Солодководненська ЗОШ 1-111 ст.

8.Новомлинівська ЗОШ 1-11 ст.

9.Зеленопільська ЗОШ 1-11 ст.

Т

г.Токмак

1. Токмакская общеобразовательная школа I - III ступеней № 5
2. Токмацька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6
3. Токмакская общеобразовательная школа I - III ступеней № 1
4. Токмакская общеобразовательная школа I - III ступеней № 2
5. Токмакская общеобразовательная школа I - II ступеней № 4
6. Токмакская общеобразовательная школа I - II ступеней № 10
7. Токмакская общеобразовательная школа I - II ступеней № 11
8. Токмакская общеобразовательная школа I - II ступеней № 12
9. Токмацька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат для дітей з розумовими вадами

10. Токмакский профессиональный лицей

Токмацький район

1. Молочанська №1 спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
2. Молочанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія"
3. Новогорівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
4. Таврійська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
5. Остриківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
6. Новопрокопівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
7. Очеретуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
8. Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
9. Ударницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
10. Урожайнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
11. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
12. Очеретуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
13. Новенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Х

Хортицкий район

1. Многопрофильный лицей № 99
2. ЗНВК № 9
3. Гимназия № 45
4. Запорожская специализированная школа №40
5. ЗЗБНВК № 106
6. Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс №108
7. ЗЗОШ № 24
8. Запорожская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней № 32
9. ЗНК № 49
10. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51
11. ЗЗОШ № 91
12. ЗЗОШ № 92
13. ЗНВК"МОЛОДЬ"

Ч

Чернігівський район

1.Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2. Новоказанкуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3.Новомихайлівський НВК
4.Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів
5.Владівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6.Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7.Широкоярський НВК
8.Панфілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9.Обіточненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10.Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія"
11. Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника
12. Стульневська ЗОШ І-ІІІ ступенів
13. Чернігівська ЗОШ І-ІІ ступенів
14.Хмельницька ЗОШ І-ІІ ступенів
15. Довгинська ЗОШ І-ІІ ступенів
16. Просторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17.Замістянська ЗОШ І-ІІ ступенів
18. Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат

Ш

Шевченковский район

1. Запорізька гімназія №93

2. ЗНВК №63

3. Запорізька СШФК № 18

4. ЗОOШ №35

5. ЗОШ №65

6. ЗНВК №111

7. ЗНВК№101

8. Запорізький ліцей №34

9.Запорізька загальноосвітня школа № 95

10. Запорізький навчально-виховний комплекс "Освіта"

11. Запорізький навчально-виховний комплекс № 77

12. ЗОШ №42

13. ЗОШ №55

14. ЗОШ №12

15. ЗНВК №60

16. ДНЗ "Запорізьке МВПУ"

17. Запорізький навчально-виховний комплекс "Вибір" Запорізької міської ради Запорізької області

18. ЗНВК №64

19. ЗНВК №68
20. ЗОШ №52

Школы областного подчинения

1.Комунальний заклад "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" Запорізької обласної ради
2.Малобілозерська естетична гімназія "Дивосвіт"
3.Комунальний заклад "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" Запорізької обласної ради
4.Комунальний заклад "Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "ЗАХИСНИК" Запорізької обласної ради
5. Комунальний заклад "Мелітопольський педагогічний ліцей-інтернат "Творчість"
6.Комунальний заклад "Матвіївська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
7. Комунальний заклад "Новомиколаївська школа-інтернат для дітей з важкими вадами мовлення" Запорізької обласної ради
8.Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальносвітня школа-інтернат №2" Запорізької обласної ради
9. Комунальний заклад "Кам'янська школа-інтернат для слабочуючих і пізнооглухлих дітей" Запорізької обласної ради
10.Комунальний заклад "Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" ЗОР
11. Комунальний заклад "Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат" Мелітопольського району
12. Комунальний заклад"Запорізька загальноосвітня школа-інтернат №4 І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
13. Комунальний заклад "Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7 І-ІІ ступеня" Запорізької обласної ради
14. Комунальний заклад "Запорізький навчально-реабілітаційний центр-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
15. Комунальний заклад "Токмацька спеціальна школа-інтернат" Запорізької обласної ради
16. Запорізький навчально-реабілітаційний центр-інтернат "Орієнтир" Запорізької обласної ради
17. Комунальний заклад "Запорізький навчально-реабілітаційний центр-інтернат №1" Запорізької обласної ради
18. Комунальний заклад "Мелітопольська загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступеня" Запорізької обласної ради
19. Комунальний заклад "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
20. Комунальний заклад "Мелітопольський навчально-реабілітаційний центр-інтернат" Запорізької обласної ради
21. Комунальний заклад "Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат" Запорізької обласної ради
22. Комунальний заклад "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
23. Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю" Запорізької обласної ради
24. Комунальний заклад "Запорізький навчально-реабілітаційний Центр "Джерело" Запорізької обласної ради
25. Комунальний заклад "Гуляйпiльська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
26. Комунальний заклад "Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.