Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Назва навчального закладу


Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області

ПІП директора

Шпитальова Людмила Іванівна



Директор школи, вчитель світової літератури, вчитель вищої категорії, вчитель методист, відмінник освіти України, Заслужений учитель України, Лауреат премії імені Крупської.

Педагогічний стаж - 47 років

Працює директором - 33 роки

Контактний номер телефону 4-48-85

Адреса

Україна, Запорізька область, Вільнянський район, місто Вільнянськ, провулок Новий, будинок 7

Телефон/факс/e-mail

80614344786
volnyansk-wkola2@rambler.ru

Адреса сайта/блога

http://volnskola2.ucoz.ua/

Історія нашої школи

1908 рік – у селищі Софіївка Олександрійського повіту Катеринославської губернії власник механічного чугунно-ливарного заводу Г.Д. Нейфельд поряд з підприємством побудував початкову школу для робітників та їх дітей. Сам Нейфельд ще вчив дітей німецької мови.
1914 рік – на території церкви побудували початкову школу.
1925 рік – обидили в семирічку.
1935 рік – добудували одноповерхове приміщення діючої школи, яка отримала статус середньої школи.
1937-1938н.р. – І довоєнний випуск 10 класу
У роки війни та післявоєнний період статус школи час від часу змінювався. Вона знову стає семирічкою.
1954 рік – школа перетворюється на десятирічку.
1957 рік – перший післявоєнний випуск 10 класу
1958 рік – побудували одноповерхове приміщення діючої школи (нині каб. №11-15)
1963 рік – добудували триповерховий корпус спортивного залу та майстерень.
1964 рік – побудували двоповерховий навчальний корпус
З 1938 року по 2008 рік атестати про середню освіту одержало 3350 учнів.
Даних з 1908 року по 1952 рікпро закінчення початкової та семирічної школи в архіві не з збереглось.
З 1952 по 2008 рік свідоцтва про неповну середню школу одержало 4012 учнів.

Педагогічний колектив

У школі навчається 426 учнів. Укомплектовано 21 клас. Працює 41 вчителів. За статтю: чоловіків –5, жінок ­ 36.
За освітою: вища – 37,середня спеціальна – 4.
За віком: до 30 років – 10, до 40 років – 7, до 50 років – 12,більше 50 років - 12.
За кваліфікацією:
спеціаліст вищої категорії – 18,
спеціаліст І категорії – 10,
спеціаліст ІІ категорії –3,
спеціаліст –10.
Мають звання: «Заслужений вчитель України» – 2 чол. (Шпитальова Людмила Іванівна, Похлєбаєва Нінель Борисівна)
«Вчитель-методист» – 8 чол.
«Старший вчитель» – 10 чол.
«Відмінник освіти України» –13 чол.
«Отличник просвещения СССР» – 1 чол.

Досягнення школи


Участь учнів в Малій академії наук

2010-2011н.р.

Воробйова Аліна (11 клас) - ІVмісце в обласному етапі конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН з історії з роботою ""Життя православних вільнянців в роки становлення незалежності в Україні 

2011-2012 н.р.

Адамовський Сергій( 9-В) - ІІ місце в захисті науково-дослідницьких робіт МАН на секції географія  

2012-2013 н.р.
Відділення історії:
I місце - Ключ Владислава - учениця 10 класу Вільнянської ЗОШ №2
(секція"Історичне краєзнавство",кер.Гаврилова Т.І.)
Відділення філософії та суспільствознавства:
I місце - Адамовський Сергій - учень 10
(секція"Соціологія", кер.Гаврилова Т.І.)
Відділенні мовознавства:
I місце - Маркевич Анна - учениця 11 класу Вільнянської ЗОШ №2
(секція"Англійська мова",кер.Діброва А.В.)
II місце - Рябошлик Аліна - учениця 8 класу Вільнянської ЗОШ №2
(секція"Українська мова",кер.Бондаренко Л.В.)
Відділення фольклористики та мистецтвознавства:
I місце - Чайкіна Людмила - учениця 10 класу Вільнянської ЗОШ №2
(секція"Українська література",кер.Дмитренко І.В.)
Відділення екології та аграрних наук:
I місце - Гармаш Ірина - учениця Вільнянської ЗОШ №2
(секція"Екологія",кер.Дородня Н.М.)

2013-2014 н.р.

І місце районного ІІ місце обласного – Скрипнік Аліна, учениця 11 класу ;

І місце районного,ІІІ місце обласного – Івко Давид, учень 11-Б клас ;

ІІ місце районного, 4 місце обласного Адамовський Сергій 11-Б клас ;

І місце районного, 4 місце обласного Чайкіна Людмила,11-Б клас;

ІІ місце районного -Гармаш Ірина 11-А клас ;

ІІ місце районного та учасниця обласного Рябошлик Аліна 9-А клас


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

2006-2007рр.

Приходько Світлана – ІІ місце у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
Харченко Вова (5-Б) – ІІІ місце у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика

2007-2008р.р.
Субота Галина (9кл.) – ІІІ місце у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика

2008-2009 р.р.

Рябошлик Аліна (4кл.) – І місце у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
Чечель Тетяна (9-Б) – ІІІ місце – районного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

2010-2011 рр.
Воєйко Лілія (7-А клас) - І місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
2012-2013 рр.
Швець Артем 5-А клас - II місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
Сиц Таїсія 11 клас III місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

2013-2014 рр.
Скрипнік Аліна Вікторівна 11-Б, ІІ місце районного етапу
Швець Артем Миколайович 6-А, ІІІ місце районного етапу


МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА


2012-2013 рр.
Спасська Аліна 6-Б клас - II місце районного етапу
Скрипник Аліна 10-Б клас - II місце районного етапу

2013-2014 рр.
Пилипенко Вікторія Віталіївна, 5-Б, ІІ місце районного етапу
Скрипнік Аліна Вікторівна, 11-Б, ІІ місце - районного етапу; ІІІ місце - обласного етапу, учасниця Заключного Всеукраїнського етапу

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ (НОМІНАЦІЯ "ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ УКРАЇНИ")


2006-2007 рр.
Михайлюк Ростислав – ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Об’єднаймося брати мої»
2008-2009р.р.
Шпитальов Дмитро – І місце у Всеукраїнському конкурсі учнів творчості у номінації«Історія України та державотворення »Робота «Військові аспекти початку Визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та роль у ній україно-кримсько-татарського союзу».
2010-2011 рр.
Воробйова Аліна 11 клас - I місце районного етапу
2011-2012 рр.
Мігова Анна 9-А клас - III місце районного етапу
2012-2013 рр.
Гаврилов Данило 9-А клас - I місце районного етапу; III місце обласного етапу

2013-2014 рр.
Гаврилов Данило 10 клас, І місце районного ,ІІІ обласного конкурсу
Рябошлик Аліна 9-А клас, І місце районного , учасниця обласного конкурсу


Конкурси творчості учнів


2006-2007 н.р.
Груба Валерія – І місце у районному фестивалі обдарованої молоді «Зірки Вільнянщини»
2007-2008 н.р.
Воробйова Аліна – ІІ місце у районному фестивалі «Зірки Вільнянщини»
Гаврилов Данило - ІІ місце у районному конкурсі твір про Мазепу
Михайлюк Ростислав – ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Об’єднаймося, брати мої!»
2008-2009 н.р.
Шпитальов Дмитро – І місце у Всеукраїнському конкурсі учнів творчості у номінації«Історія України та державотворення »Робота «Військові аспекти початку Визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та роль у ній україно-кримсько-татарського союзу».

2010-2011 рр.
Слива Сергій, Шовковий Сергій, Тонкоголос Іван - переможці районного фестивалю творчості учнів "На біс!"
Феннер Аліна, Фесенко Світлана, Клименко Катерина, Рибіна Анастасія, Орлова Євгенія, Ключ Владислава, Дяченко Валерія, Вапірова Ірина, Євтушенко Катерина, Заєць Ірина - І місце у районному фестивалі творчості учнів "На біс!"
Шовковий Сергій - інструментальний жанр (соло на акордеоні, І місце)
Воробйова Аліна - вокал (ІІ місце)
Клімова Анна, Курносенко Катерина - вокал (ІІ місце)
Якубовська Юлія - переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (І місце в номінації "Література")
Спаська Аліна - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу
Губіна Анастасія - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу
Ібрагімлі Тубу - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу
Сиц Таїсія, Назаренко Зоя, Якубовська Юлія - І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії"
Гоян Маргарита, Вікторов Олександр - ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Хочу жити в якісному світі"
2012-2013 рр.
Вокальний ансамбль (Савків Т., Якубовська Ю., Кісельова А., Жуган Л., Гальченко В., Солодовник Ю., Клімова А., Корсенко К., Можаєва К., Можаєва М.) - I місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"
Зінковська Катерина - II місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"
Балашов Юрій - II місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"
Тріо дівчат: (Савків Т.,Якубовська Ю., Кісельова А.) - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"
Дует дівчат: (Гальченко В., Солодовник Ю.,) - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"
Клімова Анна - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

2013-2014 рр

І місце – Плахотя Максим («Інструментальна музика»)

І місце – вокальний ансамбль «Співаночки»

І місце – Зіньковська Катерина, учениця 4-Б кл.

І місце – Пархоменко Катерина, учениця 6-Б кл.

Муржак Ольга, учениця 8-А кл.

Плахотя Максим, учень 8-Б

ІІІ місце – Кліміва Маргарита, учениця 8-Б кл.

ІІ місце – дует у складі Горєлової Марії та Шевченко Вікторії, учнів 2-А кл.

ІІ місце – дует у складі Костенко Єлизавети та Коновалової Ксенії, учнів 4-А кл.

І місце - дует у складі Балашова Юрія та Пархоменко Катерини, учнів 6-Б кл.

ІІ місце - дует у складі Менчінської Валерії та Гузенко Владислави, учнів 5-А кл.

I місце на районному та регіональному конкурсах та учасники обласного конкурсу дружин юних інспекторів руху.

ІІІ місце районного етапу конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»;

ІІ місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»;

ІІІ місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»;

Всеукраїнський конкурс-виставка з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!»

Художня вишивка

Єрмоленко Діана 6-Б кл., ІІІ місце районного етапу

Художня обробка деревини

Литвиненко Марк 9-А кл., Калачов Ярослав 6-Б кл., ІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу
Клименко Кирило 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу
Токарні роботи

Костиря Олексій 10 кл., ІІ місце районного етапу, ІІ місце обласного етапу
Мельниченко Максим 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу
Інші техніки

Матвієва Єлизавета 6-Б кл., Мельниченко Максим 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу

Спортивні досягнення

2011-2012 рр

ІІ місце в районних змаганнях з волейболу (дівчата)

ІV місце в районних змаганнях з волейболу (хлопці)

ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу (хлопці)

ІІІ місце в районних змаганнях з баскетболу (дівчата)

І місце у районному етапі Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО - 2012

Учасники1/4 обласного етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО - 2012

ІІІ міце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"

ІІ місце в естафеті 4х100 м (дівчата)

І місце в естафеті 4х100 м (хлопці)

І місце на дистанції 400 м Шимова Вікторія 9 Б клас

2012-2013 рр.

І місце в спортивних змаганнях туристично-краєзнавчого зльоту "Європа без бар'єрів, Європа без кордонів"
ІІ місце в районних змаганнях з волейболу (дівчата)
ІІІ місце в районних змаганнях з баскетболу (хлопці)
І місце в районних змаганнях з баскетболу (дівчата)
І місце в районних змаганнях з легкої атлетики
ІІ місце в стрибках у довжину (4м10см) Кононенко Тетяна
ІІІ місце в стрибках у довжину (4м04см) Коляда Ірина
ІІІ місце на дистанціїї 100м (13.0с) Іванченко Денис

2013-2014 рр.

І місце в 69 районній спартакіаді школярів

три ІІ місця районних та ІІІ місце обласних змагань з настільного тенісу;

ІІ місце районних змагань «Олімпійське лелеченя» ;

ІІ місце районних змаганьз волейболу (дівчата);

І місце районних та V обласних змагань з баскетболу (дівчата);

ІІІ місце районних змагань «Нащадки козацької слави»;

І місце районних та V обласних змагань з легкої атлетики;

ІІІ місце районних змагань «Старти надії»;

ІІ місце районних змагань з баскетболу (юнаки);

ІІ місце районних змагань з міні-футболу);

V місце обласних змагань зі стрітболу.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 н. р.

Українська мова та література
ІІ місце
9 клас Рябошлик Аліна
9 клас Мартиненко Олена
10 клас Воєйко Лілія
11 клас Скрипник Аліна
ІІІ місце
7 клас Спаська Аліна
11 клас Чайкіна Людмила

Географія
ІІ місце
9 клас Мартиненко Олена

Хімія
ІІІ місце
11 клас Чайкіна Людмила

Англійська мова
ІІІ місце
8 клас Мельниченко Максим
9 клас Мартиненко Олена
10 клас Воєйко Лілія
10 клас Вагеник Аліна
10 клас Дмитренко Едуард

Фізична культура
І місце
10 клас Кононенко Тетяна
10 клас Костиря Олексій

Російська мова та література
ІІ місце
10 клас Воєйко Лілія
ІІІ місце
9 клас Мартиненко Олена
10 клас Вагеник Аліна

Основи економіки
ІІІ місце
11 клас Адамовський Сергій

Біологія
ІІІ місце
8 клас Демчишина Оксана
10 клас Воєйко Лілія
11 клас Чайкіна Людмила

Історія
І місце
11 клас Мігова Анна
ІІ місце
8 клас Мельниченко Максим
ІІ місце
10 клас Гаврилов Данило
ІІІ місце
9 клас Литвиненко Марк

Трудове навчання
І місце
9 клас Додін Артур
ІІІ місце
8 клас Мельниченко Максим

Обслуговуюча праця
ІІ місце
9 клас Савків Тетяна
ІІІ місце
9 клас Кісельова Аліна

Інша інформація

В школі є бібліотека.Бібліотечний фонд становить 6461 екземплярів художньої літератури та 6620 підручників.Читачів 480 чоловік.

На базі Вільнянської ЗОШ №2 проводиться навчання юнаків та дівчат для здобуття водійського посвідчення категорії "С". Сучасний світ неможливо уявити без автомобіля. Автомобіль виконує різноманітні функції: економія часу, перевезення вантажу, зручність під час подорожування, отримання задоволення від їзди за кермом та інше. Саме для отримання необхідних знань та навичок водіння автомобіля працює профіль «Автосправа»

Фотоальбом візитки школи

Повернення:Визитки школ

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.