Віртуальне МО дошкільних навчальних закладів Вільнянського району

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Візитка методиста районного методичного кабінету з питань дошкільної освіти

  1. Пасюк Світлана Павлівна

Візитки Дошкільних навчальних закладів

  1. Дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко» м. Вільнянськ
  2. Дошкільний навчальний заклад № 5 «Казочка» м. Вільнянськ
  3. Дошкільний навчальний заклад № 6 «Дзвіночок» м. Вільнянськ
  4. Дошкільний навчальний заклад «Берізка» с. М-Лукашево
  5. Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» с. П-Михайлівка
  6. Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» смт. Кам’яне
  7. Дошкільний навчальний заклад «Маячок» с. Вільноандріївка
  8. Дошкільний навчальний заклад «Калинонька» при Матвіївському ЗНВК «Всесвіт»
  9. Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» при Михайлівському НВК ім. О.Т. Слободчикова
  10. Дошкільний навчальний заклад «Малюк» при Люцернянському НВК
  11. ГКП «Колобок» при Тернівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  12. ГКП «Колосок» при Гнаровській ЗОШ І ст.
  13. ГКП «Вишенька» при Солоненському НВК
  14. ГКП «Зернятко» при Кіровській ЗОШ І-ІІІ ст.
  15. ГКП «Теремок» при Купріянівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  16. ГКП при Антонівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  17. ГКП при Максимівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  18. ГКП при Новогупалівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  19. ГКП при Привільненській ЗОШ І-ІІІ ст.
  20. ГКП при Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  21. ГКП при Московській ЗОШ І-ІІІ ст.

Візитки керівників дошкільних закладів освіти

  1. Болтаєва Алла Іванівна
  2. Сердюк Олександра Іллівна
  3. Кір'янова Лілія Олексіївна
  4. Манзенко Зоя Василівна
  5. Чорна Ольга Дмитрівна
  6. Кучеренко Людмила Василівна
  7. Мітіна Юлія Валеріївна
  8. Яланська Наталія Іванівна
  9. Ревенюк Лариса Миколаївна
  10. Овсієнко Любов Григорівна

Районні методичні об'єднання вихователів старших груп
Районні методичні об'єднання вихователів середніх груп
Районні методичні об'єднання вихователів молодших груп
Візитка керівника МО
Скрипник Людмила Олексіївна
Склад РМО:
1.Качан Алевтина Олександрівна
2.Пшиченко Ольга Іванівна
3.Васильченко Наталія Олександрівна
4.Бугаєнко Вікторія Володимирівна
5.Клімова Оксана Василівна
6.Курамшина Руслана Борисівна
7.Сидор Катерина Володимирівна
8.Ведмідь Світлана Георгіївна
9.Оленець Оксана Володимирівна
10.Рибаченко Тетяна Володимирівна
11.Бабенко Ольга Анатоліївна
12.Таран Наталія Олексіївна
13.Ткаченко Лариса Павлівна
14.Ярош Анастасія Олексіївна
15.Кушніренко Наталія Василівна
16.Моргун Альона Миколаївна
17.Повстяна Олена Іванівна
18.Сапрон Антоніна Анатоліївна
19.Шевченко Наталія Миколаївна
20.Жужа Олена Миколаївна
21.Забуга Вікторія Генадіївна
22.Савенко Світлана Миколаївна
23.Смола Валентина Михайлівна
24.Богачук Юлія Володимирівна

Районні методичні об'єднання інструкторів з фізичної культури
Візитка керівника МО
Кирик Оксана Володимирівна
Склад РМО:
1.Міняйло Анна Вікторівна
2.Поймов Леонід Миколайович
3.Лук'янова Юлія Валентинівна

Районні методичні об'єднання музичних керівників
Візитка керівника МО
Чумак Людмила Сергіївна
Склад РМО:
1.Нікітенко Олена Володимирівна
2.Власенко Ольга Вікторівна
3.Борисенко Інна Миколаївна
4.Пархоменко Анна Павлівна
5.Янченко Ірина Миколаївна
6.Богуслав Ніна Василівна
7.Семенова Світлана Олександрівна

Районні методичні об'єднання керівників студії образотворчого мистецтва
Візитка керівника МО
Рябчук Олена Олексіївна
Склад РМО:
1.Кузнєцова Тетяна Сергіївна
2.Кривенко Світлана Анатоліївна

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.