ЗНВК№101

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Название учебного заведения

Запорізькій навчально-виховний комплекс I - IIIступенів №101 Запорізької міської ради Запорізької області

ЗНВК.jpg

ФИО директора

Швець Людмила Володимирівна

Швець Людмила Володимирівна











Педагогический коллектив

Коллектив ЗУВК №101






















Выпускной вечер

Выпускной вечер




















Адрес

69098 , Запоріжжя, вулиця Бочарова будинок 16-A


Телефон/факс/e-mail

тел/факс: 655707


История вашего заведения

Наша школа діє з 1989 року. У 2009 році школа відмітила 20 річчя. Школа існує як комплекс зі школою мистецтв

Педагогический коллектив

1. Всього педагогів –62
- жінок – 57 - чоловіків – 5
2. Віковий аспект: - до 30р. – 6 - до 40р. – 15 - до 50р. – 21 - більше 50р. – 10 - пенсіонерів – 10
3. Стаж роботи: - 3р. – 3 - до 10р. – 5 - до 20р. – 20 - більше 20р. – 34
4. За освітою: - повна вища – 56 - неповна вища – 2
- з них продовжують навчання – 2, в магістратурі - 5 - середня спеціальна – 4
5. Кваліфікація: - «спеціаліст вищої категорії» - 33 - «спеціаліст І категорії» - 18 - «спеціаліст ІІ категорії» - 2 - «спеціаліст» - 4 - «посадовий оклад» - 5
Педзвання: - «старший вчитель» -14 - «учитель-методист» - 7 - «Відмінник освіти» - 7

Достижения школы

Інформація НВЗ № 101 про участь у професійних і творчих конкурсах в 2009-2010 н.р.

1 «Вчитель року» Районний етап
Номінація
«Географія» Гриценко Олександра Вікторівна «Методика проведення до профільного та профільного навчання через організацію та застосування ділових ігор на уроках географії» 6 місце
Районний етап
Номінація «Математика» Токарчук Анжела Валентинівна «Формування життєвих компетентностей учнів через прикладний характер математики» 4 місце
Номінація «Трудове навчання», районний, міський етап Прус Віталій Васильович «Особливості реалізації проективних методик під час уроків трудового навчання в 5-7 класах» 1 місце районний етап, учасник обласного етапу
2 «Шкільний бібліотекар 2010» Районний етап Карпенко Тамара Володимирівна «Формування читацьких інтересів засобами дитячої книжки» 2 місце в районному етапі
3 « Класний керівник року» Районний етап Грицюк Катерина Іванівна «Використання методу проекту в виховній роботі» лауреат
Творчі конкурси
1 X Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика Районний етап Суржикова Наталія
Вчитель:Медя-ник Тетяна Миколаївна
ІІ місце Лук’яненко Анастасія Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
ІІІ місце Бейко Дар’я
Вчитель: Ботнарєва Наталія Володимирівна
2 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2009-2010» Районний етап Афанасова Вероніка
Вчитель: Медяник Тетяна Миколаївна
Учасник районного етапу Савенко Олена
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
Учасник районного етапу
3 Міжнародний конкурс «У нас одне коріння», номінація «Родовідне дерево» Всеукраїнський етап Ступченко Аліна
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
«Мій рід» Учасник, лауреат конкурсу
4 Всеукраїнський проект «Маленький українець» Обласний етап Ступченко Аліна
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
« Родовід » Учасник обласного етапу
5 «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Районний етап Шестакова Ксенія
Вчитель : Таручкіна Любов Іванівна
ІІІ місце в районному етапі
6 Міський конкурс «Кращий правознавець 2010» Міський етап Вердієва Таміла
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна « Проблема захисту дітей від насильства»
Учасник міського етапу

7 VII міський конкурс «Квітневі дзвони»
Міський етап
Номінація «Авторські літературні твори» Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
«На одну зірку стало менше…» гран –прі обласного етапу
Кірєєва Анна
Вчитель: Мельник Марина Вікторівна «Мій рідний край» лауреат
Матевосян Олександра
Вчитель: Кучеренко Любов Василівна «Навстречу мечте…» ІІ місце
Номінація «Виконавська майстерність» Мустаєв Станіслав
Вчитель: Гальчинська Катерина Олегівна Декламація вірша «Мисливець» ІІ місце
8 Конкурс –захист МАН Обласний етап
«Англійська мова» Рябуха Ольга
Вчитель: Лосєва Валентина Іванівна
І місце
«Особливості письмового перекладу поетичних творів на основі пісні
Beatles «Yesterday» на матеріалі текстів російських перекладачів»

«Українська література»
Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
ІІІ місце
«Народнорозмовна лексика в новелах Григора Тютюнника»

« Біологія» Чупіс Даря
Вчитель: Бабенко Станіслав Євгенович 9 місце
«Використання адаптованих, вічнозелених цитрусових рослин для озеленення міста Запоріжжя у період глобального потепління»
9 Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Районний, обласний етапи Вердієва Таміла
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна
«Ідея соборності України в творчості Т.Г.Шевченко»

ІІ місце в районному етапі Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна «Супроти спільної біди завжди тримаймося за руки»
ІІ місце в районному етапі
10 Всеукраїнська акція «Живи, книго!» Районний етап,міський етап Актив бібліотеки
Карпенко Тамара Володимирівна
І місце в районному етапі, учасник обласного етапу
11 Всеукраїнський конкурс дослідників – винахідників « Едісон XXI» Всеукраїнський етап Суржикова Наталія
Вчитель: Доценко Ольга Юріївна
12 Екологічний конкурс «Весняна палітра» Міський етап Команда учнів четвертих класів, Ботнарєва Н.В., Сапальова Н.Г., Кричевська Л.М.
Міський конкурс «Літературний твір про вчителя»
Міський етап
Бойко Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
« Учительське серце»
Переможець міського етапу І місце
14 Творчий конкурс «Таланти твої Україно
Районний , обласний етап
Районний етап прийняли участь 11 учнів, обласний етап 8 учнів ( 3 лауреати) Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
Бондаренко Інна Іванівна
Лауреати та дипломанти 3 учні
15 Конкурс декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край» Обласний етап Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
Бондаренко Інна Іванівна
Лауреати обласного етапу 3 учні
16 Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру
Міжнародний етап Вчителі математики Совгир Л.В., Токарчук А.В., Педь Н.В., Бєлишева В.П., Воробйова В.М.
Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М.
Прийняли участь 99 учнів: 1 червоний сертифікат, 33 сині сертифікати
17 Всеукраїнський інтерактивний конкурс „Колосок» Всеукраїнський етап Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло
О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М Мордзинська Н.Г. Прийняли участь 87 учнів:
7 золотих сертифікатів, 69 сині сертифікати
18 Змагання серед учнів 4 класів «Веселі старти» Районний етап Вчитель фізичної культури: Гавриленко Світлана
Валентинівна 5 командне місце
19 «Настільний теніс» Районний етап Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 4 місце в районному етапі
20 « Шашки » Районний етап
Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
21 « Шахи» Районний етап Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
22 Обласні змагання з шахів «Біла тура»
Большаков Сергій 9А
Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 1 місце в обласному етапі






Возврат: Визитки школ

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.