Методическое объединение библиотекарей Мелитопольского района

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Методист відділу освіти Мелітопольського району
Баша Олена Миколаївна

Содержание

Склад методичного об’єднання

Керівник МО бібліотекарів Мелітопольського району
Гунчак Ірина Володимирівна

Бібліотекар-консультант з ІКТ: Сидоренко Ірина Вікторівна (Вознесенська ЗШ І-ІІІ ступенів)

Члени методичного об’єднання:

  1. Слушнікова Світлана Анатоліївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  2. Дудонец Тетяна Валентинівна (Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  3. Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  4. Озерова Любов Олександрівна Відродженська ЗШ І-ІІІ ступенів
  5. Овечко Лариса Анатоліївна (Вознесенська гімназія "Орієнтир")
  6. Росла Людмила Олександрівна (Долинська ЗШ І-ІІ ступенів)
  7. Мещерякова Лариса Михайлівна (Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  8. Шевченко Анна Володимирівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит")
  9. Чихлатих Наталія Миколаївна (Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. з пвп "Прометей")
  10. Касьяненко Олена Анатолівна (Костянтинівське районне НВО №1 "Таврія")
  11. Ганна Миколаївна Бондаренко (Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  12. Сорокова Людмила Василівна (Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  13. Сершень Тетяна Леонідівна (Ново-Городківська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  14. Новосад Ірина Вікторівна (Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  15. Кутафіна Наталя Миколаївна (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  16. Буренко Любов Миколаївна (Орлівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  17. Курених Ольга Ігорівна (Променівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  18. Мастерова Оксана Миколаївна (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  19. Шушляпіна Оксана Вікторівна (Спаська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  20. Ничипорук Інна Олександрівна (Терпіннівський колегіум "Джерело")
  21. Зайцев Олександр Вікторович (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  22. Дашковська Наталія Юріївна (Трудівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  23. Жибак Богдана Борисівна (Травнева ЗШ І-ІІ ступенів)
  24. Селезньова Людмила Валентинівна (Тихонівська ЗШ І-ІІ ступенів)
  25. Осипенко Наталія Вадимівна (Фруктовська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  26. Терно Юлія Миколаївна(Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  27. Білоножко Ганна Леонідівна (Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів)



Наш сайт РМО бібліотекарів Мелітопольського району

Планування роботи МО

Засідання МО

Тематика засідань

Методичні рекомендації

Модель сформованості бібліотечно - бібліографічних умінь та навичок школярів

Методичні рекомендації щодо підготовки та складання плану роботи з ББЗ

Посібники

Робота з молодими бібліотекарями

План роботи школи молодого бібліотекаря

На допомогу молодому бібліотекарю. Рекомендаційний список

Впровадження інноваційних технологій та кращого бібліотечного досвіду

План роботи творчої групи

Масові форми

Конкурси, свята, тижні, Міжнародний місячник шкільних бібліотек, віртуальні (виставки, конференції), тощо

Самоосвіта бібліотекарів або Бібліотекареві на замітку

нові нормативні документи,

новинки літератури, періодичних видань,

цікаві посилання

Фотоальбоми

(фотографії, фоторепортажі із життя МО)

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.