Методичне об'єднання вчителів математики Пологівського району

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Керівник методоб'єднання: Бойко Світлана Миколаївна

Вчителі математики:

Пологівський колегіум №1 Ткаченко В.І Участник:Валентина Ткаченко

Пологівський колегіум №1 Сліпченко Т.О. Участник:Сліпченко Тамара

Пологівський колегіум №1 Цимбал Т.М. Участник:Цимбал Тетяна

Пологівський колегіум №1 Шило В.Г. Участник:Шило Валентина

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Полтавець Л.П.

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Плетінь В.Г.

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Охріменко В.П. Охріменко Володимир Петрович

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Сиваш Ю.О. Сиваш Юлія Олексіївна

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Кірілова Т.І. Кірілова Тетяна Іванівна

Пологівська гімназія «Основа» Матвієнко Ю.А. Участник:Матвієнко Юлія

Пологівська гімназія «Основа» Гугля Л.А.

Пологівська гімназія «Основа» Бадло Н.Г. Участник:Бадло Наталія Геннадіївна

Пологівська гімназія «Основа» Потоцька Л.В. Потоцька Людмила Василівна

Пологівська гімназія «Основа» Шерстюк В.І. Шерстюк Валентина Іванівна

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Дмитришина Т.І.

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Сіроноженко Ірина Миколаївна

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Участник:Олеся Олійник 2012

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Охріменко С.Б. Участник:Охріменко Світлана

Пологівський НВК Тоцька Тетяна Миколаївна

Пологівський НВК Пушкар Л.М. Пушкар Людмила Михайлівна

Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бірюкова Л.С.

Басанська ЗОШ І-ІІІ ст. Малахова В.М.

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля О.В.

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кірічевська Т.В.

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Бойко С.М. Бойко Світлана Миколаївна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Созанська М.І. Созанська Марія Іванівна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Доброгорська Л.А. Доброгорська Людмила Андріївна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Містюк О.О. Містюк Олена Олександрівна

К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля П.І.

К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Харь Т.В.

Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Стариковська О.О.

Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стариковський В.П.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лемешко І.М.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Капшук Н.М.

Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Макситмова Н.М.

Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. Степаненко Р.В.

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товкач К.В. Товкач Костянтин Вікторович

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепель Н.М.

Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.. Цикало Н.А.

Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст. Лихвар Т.П. Лихвар Тетяна Павлівна

Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст.. Єфіменко О.А. Єфіменко Оксана Анатоліївна

Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст. Єфіменко Д.В.

Новофедорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Салистий С.О. Салистий Сергій Олександрович

Балочківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кокуценко Л.М. Кокуценко Людмила Михайлівна

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бочарова Ю.М.

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Плетінь Л.Б.

Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст Савран В.М. Участник:Савран Вера

Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст. Калюжний Д.

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.