Методичне об'єднання вчителів математики Приазовського району

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Керівник РМО: Нєйкова Тамара Володимирівна - Приазовська РСШ №1 "Азимут"

Склад РМО


Хріпченко Ніна Володимирівна -Нововасилівський НВК «Гармонія»

Швець Василь Вілінович - Нововасилівський НВК «Гармонія»

Швець Ірина Михайлівна - Нововасилівський НВК «Гармонія»

Баранова Наталія Павлівна - Нововасилівський НВК «Гармонія»

Жержерунова Ольга Павлівна - Нововасилівський НВК «Гармонія»

Рощина Ірина Михайлівна - Приазовська РСШ 1 «Азимут»

Кірізлєєва Тетяна Володимирівна - Приазовська РСШ №1 «Азимут»

Базовий Ігор Володимирович - Приазовська РСШ №1 «Азимут»

Єфименко Вероніка Петрівна - Приазовська РСШ №1 «Азимут»

Литвин Світлана Михайлівна - Приазовська ЗОШ №2

Куц Єлізавета Григорівна - Олександрівська ЗОШ

Соловей Ірина Павлівна- Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ангеловська Галина Миколаївна - Ганнівський НВК

Пєєва Антоніна Миколлаївна - Ганнівський НВК

Морохина Ольга Григорьевна - Ботиєвская ООШ I_III ст

Нєйков Олександр Миколайович - Ботієвська ЗОШ I-III ст

Падалко Олександр Степанович - Богданівський НВК

Радєва Тетяна Афанасіївна - Богданівський НВК

Янєва Валентина Кирилівна -Богданівський НВК
Гайдаш Валетина Вікторівна - Воскресенская общеобразовательная школа І-ІІІ ст.

Шацило Олена - Воскресенская общеобразовательная школа І-ІІІ ст.

Михайленко Валентина Петрівна - Володимирівський НВК

Дмітрова Вера Григорівна - Гірсівська ЗОШ

Джаним Ганна Вікторівна - Дівнинська ЗОШ

Ворона Ганна Григорівна - Дівнинська ЗОШ

Урюпіна Ірина Миколаївна - Дівнинська ЗОШ

Чекір Юрій Іванович - Дунаївська ЗОШ

Шакун О.Д.- Дунаївська ЗОШ

Єрмільцева Галина Григорівна - Дунаївська ЗОШ

Кірчева Надія Анатоліївна - Надеждинський НВК

Грюкач Євгенія Володимирівна - Розівська ЗОШ

Шелудько Валентина Миколаївна - Степанівська ЗОШ

Присяжнюк Андрій Леонідович - Степанівська Перша ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ярошенко Олена Василівна - Степанівська ЗОШ

Галкіна Олександра Михайлівна - Чкаловський НВК

Берсеньова Галина Іванівна - Чкаловський НВК

Губенко Світлана Петрівна - Чкаловський НВК

Динчева Світлана Василівна - Шевченківська ЗОШ

Хорунжа Ольга Іванівна - Новоспаська ЗОШ

Богданов Олег Вікторович - Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ступенів

Волощенко Павло Сергійович - Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ступенів

Бачурська Галина Григорівна - Миколаївська ЗОШ

Стеценко Галина Олександрівна - Н-Костянтинівська ЗОШ

Радько Євгеній Геннадійович - Федорівська ЗОШ

Бабич Наталия Ивановна - Дунаївська ООШ І - ІІІ ступенів

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.