Методичне об'єднання вчителів початкової школи Мелітопольського району

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Склад РМО

Керівник РМО [[Участник:Катерина1802|Свілєва Катерина Василівна]


Астраханська ЗШ І -ІІІ ступенів
Бойко Валентина Іванівна
Юдакова Наталія Василівна
Болотіна Світлана Леонідівна
Панкратова Любов Леонідівна

Відродженська ЗШ І -ІІІ ступенів

Вербицька Анжела Валеріївна

Лаврентьєва Наталія Володимирівна

Пономаренко Олена Антонівна

Хлистова Лариса Леонідівна


Тихонівська ЗШ І -ІІ ступенів Васильєва Ганна Олександрівна Біленька Олена Вікторівна


Спаська ЗШ І -ІІІ ступенів
Савлук Людмила Леонидівна
Войнаш Анастасія Вікторівна
С'єдіна Валентина Петрівна
Ільченко Галина Федорівна


Орлівська ЗШ І-ІІІ ступенів



Терпіннівський колегіум "Джерело"
Матюхіна Ірина Юріївна
Турчинова Ніна Іванівна
Шакула Віолета Василівна



Терпіннівська ЗШ І -ІІІ ступенів
Самойленко Анна Олександрівна
Рудова Оксана Володимирівна
Прошина Ганна Миколаївна
Пузанова Людмила Павлівна

Костянтинівський ліцей "Ерудит"

Сапронова Наталія Григорівна

Маліцька Ірина Олександрівна


Костянтинівське районне районне НВО №1 "Таврія"

Горбань Галина Олександрівна

Пашко Олена Валеріївна

Сеніна Вікторія Миколаївна

Шашко Наталя Олександрівна

Рогожкіна Валентина Миколаївна

Мордвинівська ЗШ І -ІІІ ступенів

Степаненко Людмила Василівна
Тростогон Ірина Вікторівна

Світлодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Єгорова Ольга Миколаївна
Бережко Євгенія Анатоліївна
Бондар Ольга Олександрівна
Вовченко Юлія Олександрівна

Вознесенська ЗШ І -ІІІ ступенів
Антоненко Тетяна Яківна
Строкань Наталія Олегівна
Лисяна Алла Валеріївна
Єланська Ніна Андріївна
Тімофєєва Ірина Володимирівна
Вознесенська гімназія "Орієнтир"
Васильєва Світлана Георгіївна,
Зінковська Лариса Миколаївна,
Лихач Олена Валентинівна,
Тихонова Євгенія Анатоліївна

Мирненська ЗШ І-ІІІ ступенів"
Осяніна Ірина Леонідівна
Маслова Ганна Володимирівна
Сулейманова Ольга Григорівна
Гребенець Олена Серафимівна
Легка Олена Іванівна
Собко Ирина Ивановна

Костянтинівська СРШ І-ІІІ ступенів "Прометей" з пвп"
Попазова Світлана Федорівна
Султан Анжела Володимирівна
Сігіда Ольга Андріївна
Москаленко Наталія Вікторівна
Галкіна Тетяна Сергіївна
Сівак Людмила Вікторівна
Свілєва Катерина Василівна

Яснівська ЗШ І -ІІІ ступенів
Іванець маргарита Володимирівна
Міщенюк Яна Володимирівна
Качан Лілія Олександрівна
Білосорочка Олена Анатоліївна

Троїцька загальноосвітня школа I ступеня

Тимошенко Світлана Василівна
Меховська Наталія Олександрівна
Меховской Виктор Владимирович

Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Фруктовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Федорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Травнева загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Промінівська ЗШ І -ІІІ ступенів 

Участник:Вівчарук Наталія Андріївна

[[Участник:Асєєва Тетяна Василівна] 'Зарічнянська ЗШ І ступеня

Участник: Шереметьєва Світлана Анатоліївна

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.