Методичне об'єднання вчителів української мови та літератури Мелітопольського району

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

'Полужирное начертание'Склад РМО

Візитка методиста РМК РМО вчителів української мови та літератури

  Бабіна Анна Валентинівна

Сайт РМО:

 [ http://melrvo-mk-rmo.ucoz.ru/ | Сайт РМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу відділу освіти Мелітополської РДА]

Візитка керівника РМО вчителів української мови та літератури

  Ситник Зеновія Іванівна

Візитки учасників РМО:


Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів

 Сизова Тетяна Іванівна
 Коровіна Марія Андріївна

'Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів Пащенко Наталія Єгорівна

Високівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Віхляєва Ольга Сергіївна
 Ющенко Юлія Сергіївна Сергіївна


Відродженська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Ришкова Оксана Володимирівна
  Кухар Володимир Семенович
  Котова Аліна Олегівна

Федорівська ЗШ І-ІІ ступенів

  Сива Олена Леонідівна


Вознесенська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Івіна Ірина Анатоліївна
  Бабаніна Наталія Юріївна
  Федорець Євген Олексійович

Вознесенська гімназія "Орієнтир"

  Єпіфанцева Вікторія Майорівна
  Черномазова Світлана Миколаївна
  Браташ Вікторія Вікторівна


  Лебедь Інна Василівна


Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Шляхтіна Людмила Василівна
  Фемяк Ольга Григорівна

Костянтинівське НВО №1 "Таврія"

  Чорненька Тамара Дмитрівна
  Пічахчі Наталія Валентинівна
 
  Горбанець Сніжана Валентинівна


Костянтинівська СРШ І-ІІІ ступенів "Прометей" з пвп

  Біленька Інна Вікторівна
  Біленька Світлана Олександрівна
  Квітко Оксана Василівна
  Нєдєлько Ірина Миколаївна
  Чайка Антоніна Василівна
  Тутік Тетяна Миколаївна

Мирненська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Сиващенко Світлана Павлівна
  Фадєєва Тетяна Анатоліївна
  Кружилова Галина Іванівна
  Назаренко Світлана Борисівна

Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Анна Николаевна Бондаренко

Синенко Людмила Миколаївна

Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Віхляєва Валентина Володимирівна
  Дегтярьова Наталія Володимирівна
  Недзвецька Світлана Олександрівна

Новгородківська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Олексюк Антоніна Людвигівна
  Швігель Лариса Дмитрівна
 Участник:Тюріна Марина Кюругліївна

Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Фесенко Ольга Миколаївна
  Мартиненко Ганна Олександрівна

Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Портнова Марія Миколаївна,  Макуріна Ірина Павлівна

Орлівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Мордвинова Оксана Вікторівна

Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Промінівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Міняйло Ганна Анатоліївна
  Матвієнко Олена Володимирівна
Прудивус Марина Костянтинівна

Вишнякова Ганна Олегівна

  Коломоєць Світлана Юріївна


Спаська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Чуса Оксана Василівна
 Попова Алла Федорівна

Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів

Чайка Світлана Володимирівна

Терпіннівський колегіум "Джерело"Кашлакова Світлана ВолодимирівнаВащакіна Марина Олексіївна

Аліна Геннадіївна Некрасова

Терпіннівська ЗШ І-ІІ ступенів

  Акатова Тетяна Василівна
  Моховик Наталія Василівна
  Вільчинська Тетяна Сергіївна


Трудівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 Яцковська Юлія Вікторівна
 Дашковська Алла Павлівна 

Фруктовська ЗШ І-ІІІ ступенів

Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів

  Таран Інна Миколаївна

Долинська ЗШ І-ІІ ступенів

  Росла Людмила Олександрівна

Тихонівська ЗШ І-ІІ ступенів

  Лисенко Наталія Василівна
  Білостінна Віра Володимирівна

Травнева ЗШ І-ІІ ступенів Жибак Богдана

Федорівська ЗШ І-ІІ ступенів

Костянтинівський ліцей "Ерудит"

 Фільчагова Ольга Михайлівна
 Єфименко Тетяна Анатоліївна
 Шуліка Валентина Володимирівна
  Анацька Валентина Василівна
  Нестеренко Людмила Валеріївна
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.