Обласний конкурс емблеми для ЗапоВікі серед учнів та вчителів

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Конкурс завершено!!! Вітаємо переможців!!!

«Учні»:

  • 1 місце – Тарасов Михайло, учень Мелітопольської гімназії № 10
  • 2 місце – Скачко Роман, Хачатрян Саргіс, учні Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54;
  • 3 місце – Ткаченко Марина, учениця Мелітопольського ліцею "Творчість";

«Вчителі»:

  • 1 місце – Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2;
  • 2 місце – Рижий Юрій Іванович, вчитель Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 3 місце – Артеменко Наталя Олексіївна, вчитель Василівської ЗОШ №1


Содержание

Про конкурс

17 травня 2013 року відмічається 5-річчя функціонування Запорізького порталу ЗапоВікі, у зв'язку з цим пропонуємо учням запропонувати нову емблему для нашого порталу для подальшого використання її в якості символіки порталу.

Нормативна база

Мета

  • розвиток творчої ініціативи учнів;
  • розвиток логічного і наочно-образного мислення учнів;
  • розвиток Запорізького порталу ЗапоВікі;
  • більш глибоке пізнання інформаційних технологій;

Учасники

учні 5-11 класів та вчителі-предметники

Термін проведення

березень-травень

Члени журі

  • Сосновська А.І. - вчитель інформатики Запорізького Січового колегіуму
  • Башкардіна Олена Петрівна - Заступник директора з навчально-виховної роботи, Запорізька ЗОШ №54
  • Катюха Світлана Михайлівна - вчитель, Мелітопольська гімназія № 9
  • Шкабєріна Галина Петрівна - вчитель Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст."Світоч"

Критерії оцінювання

  • Творчий підхід у розкритті теми (нестандартність, креативність);
  • Композиційне і колірне рішення;
  • Лаконічність і цілісність, виразність емблеми (логотипу).

Вимоги до робіт

  • На конкурс представляється проект емблеми, виконаний індивідуально з використанням будь-якого графічного комп'ютерного редактора
  • Техніка виконання конкурсних робіт - будь-яка (колаж, фотографія, комп'ютерна графіка, малюнок, і т.д.).
  • Формат: png, gif, jpg, jpeg
  • Об'єм: до 2 Мб


Розміщення конкурсних робіт

Для розміщення конкурсної роботи необхідна реєстрація на порталі ЗапоВікі (див.Правила регистрации на ЗапоВики)

  • Перевірити дотримання вимог до роботи
  • Змінити назву роботи на: Конкурс емблем_ПІП_дата завантаження
  • Завантажити роботу на портал ЗапоВікі (див.Правила загрузки фотографий на ЗапоВики)
  • Перейти в розділ "Учасники"
  • Ввести інформацію: ПІП, клас, навчальний заклад
  • Вставити зображення як галерею:<gallery>Назва фотографії</gallery>

Увага! За не дотримання вимог розміщення конкурсної роботи на порталі вона буде знята з участі в конкурсі!!

Організатори

Сокол Ирина - ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: dominic28@yandex.ru
  • Skype: sopina_irina
  • Телефон: 097-9181874

Телятник Кира- ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: avikett@gmail.com
  • Skype: Aviket
  • Телефон: 067-308-21-41, 093-027-17-45, 066-155-21-62

Дотримання авторських прав:

  • Усі учасники гарантують дотримання законодавства щодо авторського права під час подачі матеріалів на участь у конкурсі.
  • Приймаються матеріали тільки власної розробки учасників. Якщо документ був розроблений на базі певних друкованих, електронних чи Інтернет-джерел, посилання на них обов’язкове.
  • Представлення матеріалів означає згоду авторів на їх використання з методичною метою та на виставкових стендах; на публікацію в друкованих виданнях; на розміщення матеріалів в Інтернеті і електронній збірці робіт учасників з посиланням на авторство.
  • Авторські права на надані документи зберігаються за учасниками. У разі подальшого використання матеріалів організатори залишають за собою право вносити до них зміни редакторського характеру.

Про авторское право на ЗапоВики


Учасники УЧНІ

м.Токмак

Чернявська Ганна Анатоліївна, 11 клас, Токмацька ЗОШ № 6 І-ІІІ ст.

м.Мелітополь

Дяк Данило Олександрович, 7-А клас, Мелітопольська гімназія № 9

Сурков Станислав Владимирович, 10-б клас, ЗОШ №1

Бєліков Владислав Леонідович, 11 клас, ЗОШ №7

Приступа Тетяна Андріївна, 10-А клас, НВК №16

Ткаченко Марина Володимирівна, 10-Б клас, ліцей "Творчість"

Пенєв Єгор Ігорович, 9-Б клас, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради

Тарасов Михаил Юрьевич, 10 класс, Мелитопольская гимназия №10

Людовик Александра Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10

Мельник Юлия Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10

м.Бердянськ

Тохтамиш Марія Ігорівна, 10-А клас, ЗОШ I-III ст. №1

Горнов Олександр Геннадійович, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

Онищук Тамара Юріївна, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

м.Запоріжжя

Запорізький

Васильченко Єгор Олександрович,учень 7 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Бересток Сергій Дмитрович,учень 8 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Федорченко Маргарита Володимирівна,учениця 9 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Діброва Олена Олегівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Чиркова Вікторія Леонідівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

м.Енергодар

Приморський

Морозовський Ілля Володимирович, 11 клас, Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Токмацький

Коханевич Дмитро Павлович, 7 Б клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

Гедз Олег Андрійович, 11 клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

 Чернігівський

Штанько Оксана Геннадіївна, 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області Арутюнян Наріне Самвелівна , 11-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької областіРуденко Ольга Юріївна , 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області

Макаренко Катерина Сергіївна, 9-Б клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Шевчук Сергій Сергійович,9-А клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Сівакова Катерина Сергіївна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Єрмакова Вікторія Вікторівна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Білик Аліна Олександріївна 10-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Бондарь Євгенія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Зінченко Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Лубінець Каріна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Шевченко Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Пологівський

Діхтяр Андрій Григорович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Броун Артем Вікторович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Іванченко Руслан Володимирович, 5 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Броун Євгеній Вікторович, 11 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Вітковська Інна Григорівна, 10 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Єрошенко Владислав Олександрович, 11 клас, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Фесенко Сергій Андрійович, 10 клас,Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Верещак Олександр Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Тоцька Марія, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Сліпченко Денис Юрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Покрова Дмитро Андрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кущ Ольга, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Орловський Михайло Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кіріченко Максим Едуардович, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Мащенко Аліса Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Кучер Вероніка Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1



Кикош Аліна Ігорівна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Педіна Катерина Сергіївна, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Кириленко Фелікс Віталійович, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Тріщук Роман Васильович, 10-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Сиваш Олександр Олександрович, 10-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Пахарь Анастасія Юріївна, 10-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Босий Владислав Григорович,10-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Марченко Рената Олександрівна, Садова Аліна Юріївна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Волярчук Віталій Андрійович, 9 клас, Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Шевченко Володимир Володимирович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Містюк Валерія Юріївна, 10 клас, Чапаєвський НВК


Олійник Дмитро Вадимович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Саклаков Максим Іванович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Куйбишевський

Мелітопольський

Пєтков Анатолій Олександрович 11 клас, Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів


Петкова Анастасія Олександрівна.jpg 9 клас, Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Бутенко Юлія Сергіївна 9-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів


Недзвецкий Денис Віталійович 7-А клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Михайлов Сергій Сергійович 6-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Камінський Євген Миколайович 7-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Рєзниченко Сергій Володимирович 7-В клас, Терпіннівська школа-інтернат

Бурган Ірина Костянтинівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Ізетова Феріде Нариманівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Кочкарьов Дмитро Костянтинович 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Кім Карина Романівна 10 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Потапенко Дмитро, 7 клас, Високівська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Высокое.JPG

Розівський

Ремига Дар'я Вікторівна, 11 клас, Розівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

Гуляйпільський

Василівський

Новомиколаївський

Сірик Євген, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Клевчук Іван, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Оріхівський

Мовчан Яна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Альона, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Трюхан Анастасія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Євгенія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дибко Катерина, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Прокопенко Анна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борзило Катерина, Курбацька Вікторія, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гурін Давид, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Стрюченко Олег, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Зіненко Таісія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Мартинов Антон, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Синчило Анастасія, Піхуля Юлія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борковець Кирил, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Базаров Олег, Лупинос Андрій, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Сапко Дмитро, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Безь Леон, Михайлик Данило, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гайдай Світлана, Гучак Тетяна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Ковальська Поліна, Кононенко Яна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Лобаченко Дмитро, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Клименко Валерія, Шимоняк Станіслав, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дземешкевич Дар'я, Мірошніченко Аліна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Янковський Владислав 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Приазовський

Арабаджийский Эдуард Сергеевич, 9 класс, Ботиевская ООШ I-II ст.

Делігіозов Владислав Олексійович, 11 клас, Богданівський НВК

Міхова Злата Володимирівна, 11 клас, Богданівський НВК

Попазов Олександр Олександрович, 11 клас, Богданівський НВК

Злат'єва Анастасія Андріївна, 11 клас, Богданівський НВК

Обласне підпорядкування

Заводський

Скачко Роман Володимирович, 11 клас; Хачтрян Саргіс Ашотович 8 клас; ЗЗШ №54


Бердянський

Вільнянський

Соболь Оксана Вікторівна , 10 клас, Тернівський НВК

Макарова Інна Мирославівна, 9 клас, Максимівський НВК


Гриб Наталія Анатоліївна, 8 клас, Максимівський НВК

Хортицький

Сежченко М. А. ЗОМУВК № 106

Шимянова Ганна, 9 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Рєпіна Вероніка, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Тіхоновська Єлизавета, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Діденко Діана, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Кам’янсько-Дніпровський

Юркина Наталия Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 9 клас.

Портнова Дарина Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 10 клас.

Жовтневий

Вінніченко Катеріна Іванівна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.


Кобрісова Єлизавета Сергіївна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Бондаренко Семен Романович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Ткаченко Станіслав Олегович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Черняк Сергій, 10 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Савенко Марія, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Якимівський

Іванова Ганна Сергіївна, 11 клас, Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області Вчитель інформатики - Куркурін Ставрій Костянтинович

Рожелюк Марія Михайлівна, 10-А клас, Якимівська гімназія Якимівської районної ради Запорізької області

Здрала Алексей Владимирович, 11-А класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области

Гладун Александр, 9-Б класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области


Учасники ВЧИТЕЛІ

м.Токмак

м.Мелітополь

Пачина Марина Ігорівна, вчитель інформатики, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради

м.Бердянськ

м.Енергодар

Приморський

Токмацький

Чернігівський

Панченко Ігор Юрійович, вчитель інформатики, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Савченко Віталіна Олександрівна, вчитель англійської мови, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Деркач Максим Сергійович, вчитель інформатики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені А. М. Темника

Накалюжна Тетяна Іванівна, вчитель фізики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника

Пологівський

Московченко Олена Олександрівна, вчитель інформатики, Пологівський колегіум №1


Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель інформатики, Пологівська СРШ І-ІІІ ст. №2


Товкач Костянтин Вікторови, вчитель інформатики, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Приазовський

Соловей Ірина Павлівна, вчитель математики Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ворона Ганна Григорівна, вчитель математики Дівнинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Куйбишевський

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Розівський

Веселівський

Новомиколаївський

Комунарський

Ленінський

Мелітопольський

Чиркова Олена Геннадіївна, вчитель інформатики Новопилипівської ЗШ І-ІІІ ст.

Вовк Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6


Винник Олександр Володимирович, вчитель інформатики Фруктовської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Гуляйпільський

Василівський

Дериведмідь Михайло Геннадійович, Вчитель інформатики, Степногірська ЗОШ

Артеменко Наталя Олексіївна, вчитель інформатики, Василівська ЗОШ №1


Оріхівський

Орджонікідзeвський

Запорізький

Тищенко Олексий Юрийовыч,учень 11-А класу,Запорізький р-н Запорізька обл. Біленьківська ЗОШ I-IIIст.

Обласне підпорядкування

Заводський

Бердянський

Вільнянський

Соболь Ірина Анатоліївна , вчитель інформатики та математики Тернівського НВК


Мезенцева Євгенія Валеріївна, вчитель інформатики та математики Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2


Рижий Юрій Іванович, вчитель інформатики Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шалатова Альона Вікторівна, вчитель інформатики та математики Максимівського НВК

Хортицький

Кам’янсько-Дніпровський

Щебликін Олег Валентинович Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія" ,вчитель інформатики.

Жовтневий

Вчитель інформатики ЗНЗ №1 Кобзарєва Т.Е.

Вчитель інформатики Запорізького технічного ліцею Ткаченко Т.В.

Якимівський

Халанчук Лариса Вікторівна, вчитель математики Якимівської гімназії


Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.