Обласний конкурс навчальних проектів з початкової освіти за програмою "Інтел: Навчання для майбутнього"

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Нормативна база

Оформлення робіт

  • У відповідному розділі конкурсу введіть:
  1. посилання на візитку учасника: [[Участник:логин|повні ПІП]]
  2. місце роботи
  3. посада
  4. посилання на проект у вигляді: [[Навчальний проект ''назва'']]
  • Скопіюйте рядок: {{subst:Шаблон:Обласний конкурс Intel.План проекта}}
  • Перейдіть за посиланням проекту
  • Вставте скопійований рядок та збережіть сторінку
  • Після розгортання плану - заповніть його.

Розміщення матеріалів обласного конкурсу навчальних проектів за програмою Intel.Навчання для майбутнього на запорізькому порталі ЗапоВікі

Участники конкурса

Район Учасник Проект Результат конкурсу
Токмацький Пузевич Наталя Валентинівна, Таврійська ЗОШ, вчитель початкових класів Навчальний проект Дорога нам книжка кожна, нам без книг ніяк не можна?! ...
Чернігівський Скригун Людмила Леонідівна, Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель початкових класів Навчальний проект: У царстві невтомних трудівниць 3 місце
м.Запоріжжя Параскевич Елена Владимировна, ЗНВК № 19, вчитель початкових класів Навчальний проект "Ты всегда в ответе за тех, кого приручил" 1 місце
Жовтневий Лаврова Олена Сергіївна місце роботи: Запорізька гімназія №11 посада: Вчитель початкових класів Навчальний проект "Короткотривалий проект з учнями 1-го класу" ...
М.Бердянськ Акуленко Алла Миколаївна, Бердянська гімназія №3 "Сузір'я", вчитель початкових класів Навчальний проект Умови росту і розвитку рослин ...
Михайлівський Михайлишина Тетяна Вікторівна, Бурчацька СШ "Джерело", Вчитель початкових класів Навчальний проект Збережемо друзів ...
Розівський Участник:LybovSahlu, Сачли Любов Олександрівна, Розівська ЗОШ №2 І-ІІІст., вчитель початкових класів Навчальний проект: "Рослини навколо нас" ...
Заводський Слинко Марина Анатоліївна, Учитель начальных классов Запорожской гимназии №47 Навчальний проект:Красота вокруг нас 2 місце
Веселівський Можаєва Н.А., Нежурко Л.М., Ковальова О.М., Веселівська районна різнопрофільно гімназія, вчителі початкових класів Навчальний проект Нагодуй пташку взимку 2 місце
Веселівський Баштава О.М., Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, вчитель початкових класів Навчальний проект Вода має бути чистою! Номінація "практичне спрямування проекту"
Комунарський Кузовлєва Наталія Володимирівна, Запорізький навчально-виховний комплекс № 88 Навчальний проект Вода повинна бути чистою ...
Комунарський Алтинбаєва Вікторія Вікторівна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 80 Навчальний проект Тримай порох сухим ...
М.Енергодар Кузьменко Тетяна Станіславівна, Енергодарська ЗОШ №7 Навчальний проект Тече вода, тече бистра... 3 місце
Вільнянський Помєліна Ірина Миколаївна, Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Навчальний проект Цікаві факти з життя і творчості Т.Г.Шевченка ...
Вільнянський Крюк Наталія Вікторівна, Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Навчальний проект Вода – це життя! Номінація "найкращі дидактичні матеріали"
Ленінський Камель Оксана Іванівна, Логвіненко Надія Миколаївна, Запорізький колегіум "Елінт" Навчальний проект Галузі виробництва рідного краю ...
Мелітопольський Пейчева Світлана Олександрівна, Орлівська ЗОШ Навчальний проект Українці обирають страусів 3 місце
Новомиколаївський Миланко Світлана Валентинівна, Підгірненська ЗОШ І-ІІІ ст. Навчальний проект Зміцнення здоров'я ...
Василівський Білик Віра Михайлівна, Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Світоч" Навчальний проект Бюро находок: Найдите букву "з" Номінація "найкраща учнівська публікація"
Запорізький Сахно Наталія Анатоліївна, Малокатеринівський НВК "Мрія" Навчальний проект Значення котів в житті людини. ...
М.Токмак Косован Тамара Василівна, Токмацька спеціалізована школа № 2 Навчальний проект Надихаюча сила весни ...
Кам'янсько-Дніпровський Янько Віра Олександрівна, Кам'янсько-Дніпровський НВК "Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ст." Навчальний проект: Кримські гори.Рослини і тварини Кримських гір Номінація "за дослідження природи своєї країни"
  • Приморський
  • Обласне підпорядкування
  • Куйбишевський
  • Шевченківський

Ставицька Світлана Іванівна - номінація "найкраща учнівська презентація"

  • Великобілозерський
  • Приазовський
  • Хортицький
  • Оріхівський район
  • Орджонікідзeвський
  • м.Мелітополь
  • Гуляйпільський
  • Бердянський
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.