Подорожуємо Україною!

Материал из ЗапоВики

Перейти к: навигация, поиск

Проект закрыт! Спасибо всем за участие!

Цей проект був створений авторами підручника "Інформатика", 10 клас (Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.).

 Всі завдання (без змін) використані  з даного підручника.

Содержание

Про проект

Karta123.jpg

У кожного небайдужого українця є бажання зробити Україну ще більш привабливою для всіх, хто цікавиться її сьогоденням, минулим та майбутнім. Ми пропонуємо учням всієї країни, кожному у своєму місті, районному центрі чи селищі долучитися до створення особливої карти нашої держави - карти, на якій за допомогою невеличких позначок будуть вказані цікаві місця та особливості (природні, історичні, культурні тощо) кожного мальовничого куточка України.




Учасники

Учні запорізької області та всієї України

Термін дії

до 31.05.2009

Як стати учасником

1.Реєструйтеся в Заповіки, якщо ви цього ще не зробили

2.В розділи Учасники залиште повідомлення про себе (створіть візитку учасника)

  • Зробити статтю - візитку учасника на сторінках ЗапоВікі
  • В кінці сторінки ВІДРАЗУ ж позначити КАТЕГОРІЇ: [[Категория:Учасники]] і [[Категория:Проект "Подорожуємо Україною"]]

3.Створюйте проект згідно завдань


Учасники

ПІП учасника (команди) Назва закладу Посилання на візитку
Протасенко Константин Бердянская гимназия №1 "Надежда" Протасенко Костя
Безуглый Алексей Бердянская гимназия №1 "Надежда" Безуглый Алексей
Каплий Павлина Константиновна Бердянская гимназия №1 "Надежда" Павлина
Григорьян Юлия Владимировна Бердянская гимназия №1 "Надежда" Юлия Григорьян
Шарова Анастасія Володимирівна Запорізький Січовий колегіум Шарова Анастасія
Жигальцева Дарья Андреевна Акимовская гимназия Жигальцева Даша
Заврагина Дарья Евгеньевна Запорожский сечевой коллегиум Заврагина Даша
Дігай Валерія Радіонівна Запорізький Січовий колегіум Дігай Валерія
Капля Маргарита Едуардівна Запорізький Січовий колегіум Капля Маргарита
Жолудь Дарина Віталіївна Запорізький Січовий колегум Жолудь Дарина
Харламова Юлія Олександрівна Запорізький Січовий колегіум Харламова Юлія
Макрушина Юлия Евгеневна Запорожский Сечевой коллегиум Макрушина Юлия
Первышин Сергей Владимирович Запорожский Сечевой коллегиум Сергей Первышин
Околот Юрий Запорожский Сечевой коллегиум Околот Юрий
Сорокіна Людмила Геннадіївна Запорізький Січовий колегіум Сорокина Людася
Магда Руслана Вікторівна Запорізький Січрвий колегіум Магда Руслана
Довжик Екатерина Сергеевна Акимовская гимназия Довжик Екатерина
Батий Алёна Сергеевна Запорізький Січовий колеґіум Алёнка Батий
Пятышкина Анастасия Евгеньевна Запорізький Січовий колеґіум Пятишкина Анастасия
Залуніна Лідія Володимирівна Запорізький Січовий колеґіум Залуніна Лідія
Белоцерковская Анастасия Сергеевна Дніпрорудненська СШ "Світоч" Белоцерковская Анастасия|
Довгань Мария Руслановна Дніпрорудненська СШ "Світоч" Довгань Мария
Деревянко Юлия Сергеевна Дніпрорудненська СШ "Світоч" Деревянко юля
Халеп Ольга Дніпрорудненська СШ "Світоч" Халеп Оля
Макаёва Дарья Романовна Дніпрорудненська СШ "Світоч" Макаёва Дарья
Сырман Дмитрий Дніпрорудненська СШ "Світоч" Сырман Димон
Дарченко Дмитрий Дніпрорудненська СШ "Світоч" Дарченко Дима
Пенчук Андрей Евгеньевич Дніпрорудненська СШ "Світоч" Пенчук Андрей
Тарасенко Валерия Олеговна Дніпрорудненська СШ "Світоч" Тарасенко Валерия
Романов Андрей Анатольевич Дніпрорудненська СШ "Світоч" Романов Андрей
Терновський Іван Дніпрорудненська СШ "Світоч" Терновской Иван
Власова Настя Дніпрорудненська СШ "Світоч" Власова Настя
Колмакова Лера Дніпрорудненська СШ "Світоч" Колмакова Леруся
Буланкина Виктория Влодимировна Днепрорудненская СШ "Світоч" Вика Буланкина
Чумак Елена Дніпрорудненська СШ "Світоч" Чумак Елена
Новгородова София Дніпрорудненська СШ "Світоч" Новгородова София
Ширяева Танюшка Дніпрорудненська СШ "Світоч" Ширяева Танюшка
Золотарев Николай Дніпрорудненська СШ "Світоч" Золотарев Николай
Верходуб Игорь Днипрорудненска СШ "Свиточ" Игорь Верходуб
Сызранова Екатерина Михайловна Бердянская гимназия №1 "Надежда" Сызранова Екатерина
Назимова Тамара Бердянская гимназия №1 "Надежда" Назимова Тамара
Cеменяка Алексей Бердянская гимназия №1 "Надежда" Алексей Семеняка
Субоцкая Юлия Новенська ЗОШ Юлия Субоцкая

Завдання

1.Модуль 1.Проект Подорожуємо Україною!

2.Модуль 2.Проект Подорожуємо Україною!

3.Модуль 3.Проект Подорожуємо Україною!

4.Модуль 4.Проект Подорожуємо Україною!

5.Модуль 5.Проект Подорожуємо Україною!


Ресурси Інтернету

Учасники:Залунина Лида,Шарова Настя

http://yalta.flexum.ru/

Учасники:Магда Руслана , Макрушина Юлия

http://kiev.flexum.ru/

Учасники:Капля Маргарита Дігай Валерія

http://lviv.flexum.ru/

Учасники: Сергей Первишин

Околот юрый
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.