ЗНВК№101

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 98: Строка 98:
''
''
-
Інформація НВЗ № 101
+
Інформація НВЗ № 101 про участь у професійних і творчих конкурсах  в 2009-2010 н.р.<br>
-
про участь у професійних і творчих конкурсах  в 2009-2010 н.р.
+
-
№ п/п Назва конкурсу Рівень (районний, міський, обласний, Всеукраїнський) ПІБ учасника Назва матеріалу/ результат
+
-
Професійні конкурси
+
-
1
+
-
 
+
1 «Вчитель року» Районний етап<br>
-
«Вчитель року» Районний етап
+
Номінація<br>
-
Номінація
+
«Географія» Гриценко Олександра Вікторівна «Методика проведення до профільного та профільного навчання через організацію та застосування ділових ігор на уроках географії» 6 місце<br>
-
«Географія» Гриценко Олександра Вікторівна «Методика проведення до профільного та профільного навчання через організацію та застосування ділових ігор на уроках географії»
+
Районний етап<br>
-
6 місце
+
Номінація «Математика» Токарчук Анжела Валентинівна «Формування життєвих компетентностей учнів через прикладний характер математики» 4 місце<br>
-
Районний етап
+
-
Номінація «Математика» Токарчук Анжела Валентинівна «Формування життєвих компетентностей учнів через прикладний характер математики»
+
-
4 місце
+
Номінація «Трудове навчання», районний, міський етап Прус Віталій Васильович «Особливості реалізації проективних методик під час уроків трудового навчання в 5-7 класах»
Номінація «Трудове навчання», районний, міський етап Прус Віталій Васильович «Особливості реалізації проективних методик під час уроків трудового навчання в 5-7 класах»
-
1 місце районний етап, учасник  обласного  етапу
+
1 місце районний етап, учасник  обласного  етапу<br>
-
2
+
2 «Шкільний бібліотекар 2010» Районний етап Карпенко Тамара Володимирівна «Формування читацьких інтересів засобами дитячої книжки» 2 місце в районному етапі<br>
-
«Шкільний бібліотекар 2010» Районний етап Карпенко Тамара Володимирівна «Формування читацьких інтересів засобами дитячої книжки»
+
3 « Класний керівник року» Районний етап Грицюк Катерина Іванівна «Використання методу проекту в виховній роботі»
-
2 місце в районному етапі
+
лауреат<br>
-
3
+
Творчі конкурси<br>
-
« Класний керівник року» Районний етап Грицюк Катерина Іванівна «Використання методу проекту в виховній роботі»
+
-
лауреат
+
-
Творчі конкурси
+
-
№ п/п Назва конкурсу Рівень (районний, міський, обласний, Всеукраїнський) ПІ учасника /  ПІБ вчителя, який підготував учня Назва матеріалу/ результат
+
-
1
+
-
X Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика Районний етап Суржикова Наталія 
+
-
Вчитель:Медя-ник Тетяна Миколаївна
+
-
  ІІ місце
+
1 X Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика Районний етап Суржикова Наталія  
 +
Вчитель:Медя-ник Тетяна Миколаївна<br>
-
Лук’яненко Анастасія
+
ІІ місце Лук’яненко Анастасія<br>
-
  Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
+
  Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна <br>
 +
ІІІ місце Бейко Дар’я<br>
 +
Вчитель: Ботнарєва Наталія Володимирівна<br>
-
ІІІ місце
+
2 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2009-2010» Районний етап Афанасова Вероніка<br>
-
Бейко Дар’я
+
Вчитель: Медяник Тетяна Миколаївна<br>
-
Вчитель: Ботнарєва Наталія Володимирівна
+
Учасник районного етапу Савенко Олена<br>
-
9 місце
+
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна <br>
-
2
+
Учасник районного етапу<br>
-
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2009-2010» Районний етап Афанасова Вероніка
+
3 Міжнародний конкурс «У нас одне коріння», номінація «Родовідне дерево» Всеукраїнський етап Ступченко Аліна<br>
-
Вчитель: Медяник Тетяна Миколаївна
+
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна <br>
-
Учасник районного етапу
+
«Мій рід» Учасник, лауреат конкурсу<br>
-
Савенко Олена
+
4 Всеукраїнський проект «Маленький українець» Обласний етап Ступченко Аліна<br>
-
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
+
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна <br>
-
Учасник районного етапу
+
« Родовід » Учасник обласного етапу<br>
-
3
+
5 «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Районний етап Шестакова Ксенія<br>
-
Міжнародний конкурс «У нас одне коріння», номінація «Родовідне дерево» Всеукраїнський етап Ступченко Аліна
+
Вчитель : Таручкіна Любов Іванівна<br>
-
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
+
ІІІ місце в районному етапі<br>
-
«Мій рід»
+
6 Міський конкурс «Кращий правознавець 2010» Міський етап Вердієва Таміла<br>
-
Учасник, лауреат конкурсу
+
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна « Проблема захисту дітей від насильства»<br>
-
4
+
Учасник міського етапу<br>
-
Всеукраїнський проект «Маленький українець» Обласний етап Ступченко Аліна
+
-
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
+
-
« Родовід »
+
-
Учасник обласного етапу
+
-
5
+
-
«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Районний етап Шестакова Ксенія
+
-
Вчитель : Таручкіна Любов Іванівна
+
-
ІІІ місце в районному етапі
+
-
6
+
-
Міський конкурс «Кращий правознавець 2010» Міський етап Вердієва Таміла
+
-
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна « Проблема захисту дітей від насильства»
+
-
Учасник міського етапу
+
-
7 VII міський конкурс «Квітневі дзвони»
+
7 VII міський конкурс «Квітневі дзвони»<br>
-
 
+
Міський етап<br>
-
 
+
Номінація «Авторські літературні твори» Азізян Анна<br>
-
 
+
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна <br>
-
 
+
«На одну зірку стало менше…» гран –прі обласного етапу<br>
-
 
+
Кірєєва Анна<br>
-
 
+
Вчитель: Мельник Марина Вікторівна «Мій рідний край» лауреат<br>
-
Міський етап
+
Матевосян Олександра<br>
-
Номінація «Авторські літературні твори» Азізян Анна
+
Вчитель: Кучеренко Любов Василівна «Навстречу мечте…» ІІ місце<br>
-
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
+
Номінація «Виконавська майстерність» Мустаєв Станіслав<br>
-
«На одну зірку стало менше…» гран –прі обласного етапу
+
Вчитель: Гальчинська Катерина Олегівна Декламація вірша «Мисливець» ІІ місце<br>
-
Кірєєва Анна
+
8 Конкурс –захист МАН Обласний етап<br>
-
Вчитель: Мельник Марина Вікторівна «Мій рідний край»  
+
«Англійська мова» Рябуха Ольга<br>
-
лауреат
+
Вчитель: Лосєва Валентина Іванівна<br>
-
Матевосян Олександра
+
І місце<br>
-
Вчитель: Кучеренко Любов Василівна «Навстречу мечте…»
+
«Особливості письмового перекладу поетичних творів на основі пісні <br>
-
ІІ місце
+
Beatles «Yesterday» на матеріалі текстів російських перекладачів»<br>
-
Номінація «Виконавська майстерність» Мустаєв Станіслав
+
-
Вчитель: Гальчинська Катерина Олегівна Декламація вірша «Мисливець»
+
-
ІІ місце
+
-
8 Конкурс –захист МАН Обласний етап
+
-
«Англійська мова»
+
-
 
+
-
Рябуха Ольга
+
-
Вчитель: Лосєва Валентина  
+
-
Іванівна
+
-
І місце
+
-
«Особливості письмового перекладу поетичних творів на основі пісні Beatles «Yesterday» на матеріалі текстів російських перекладачів»
+
-
«Українська  
+
«Українська література»<br>
-
література»
+
    Азізян Анна<br>
-
 
+
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна  <br> 
-
    Азізян Анна
+
ІІІ місце<br>
-
Вчитель: Глинянська Антоніна  
+
«Народнорозмовна лексика в новелах Григора Тютюнника»<br>
-
Іванівна             ІІІ місце
+
-
«Народнорозмовна лексика в новелах  
+
« Біологія» Чупіс Даря <br>
-
Григора Тютюнника»
+
Вчитель: Бабенко Станіслав Євгенович 9 місце<br>
-
 
+
«Використання адаптованих, вічнозелених цитрусових рослин для озеленення міста Запоріжжя у період глобального потепління»<br>
-
+
9 Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Районний, обласний етапи Вердієва Таміла<br>
-
« Біологія» Чупіс Даря  
+
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна<br>
-
Вчитель: Бабенко Станіслав Євгенович 9 місце
+
«Ідея соборності України в творчості Т.Г.Шевченко»<br>
-
«Використання адаптованих, вічнозелених цитрусових рослин для озеленення міста Запоріжжя у період глобального потепління»
+
-
9 Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Районний, обласний етапи Вердієва Таміла
+
-
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна
+
-
 
+
-
«Ідея соборності України в творчості Т.Г.Шевченко»
+
-
 
+
-
ІІ місце в районному етапі
+
-
Азізян Анна
+
-
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна «Супроти спільної біди завжди тримаймося за руки»
+
-
ІІ місце в районному етапі
+
-
10 Всеукраїнська акція «Живи, книго!» Районний етап,
+
-
міський етап Актив бібліотеки
+
-
Карпенко Тамара Володимирівна
+
-
І місце в районному етапі, учасник обласного етапу
+
-
11 Всеукраїнський конкурс дослідників – винахідників « Едісон XXI» Всеукраїнський етап Суржикова Наталія
+
-
Вчитель: Доценко Ольга Юріївна
+
-
Учасник
+
-
12 Екологічний конкурс «Весняна палітра» Міський етап Команда учнів четвертих класів, Ботнарєва Н.В., Сапальова Н.Г., Кричевська Л.М.
+
-
Учасники міського етапу
+
-
 
+
-
13
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
Міський конкурс «Літературний твір про вчителя»
+
-
 
+
-
 
+
-
Міський етап
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
Бойко Анна
+
-
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
+
-
« Учительське серце»
+
-
Переможець міського етапу І місце
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
14
+
-
 
+
-
Творчий конкурс «Таланти твої Україно
+
-
 
+
-
Районний , обласний етап
+
-
Районний етап прийняли участь 11 учнів, обласний етап 8 учнів ( 3 лауреати) Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
+
-
Бондаренко Інна Іванівна
+
-
 
+
-
Лауреати та дипломанти 3 учні
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
15 Конкурс декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край» Обласний етап Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
+
-
Бондаренко Інна Іванівна
+
-
Лауреати обласного етапу 3 учні
+
-
 
+
-
 
+
-
16 Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру
+
-
Міжнародний етап Вчителі математики Совгир Л.В., Токарчук А.В., Педь Н.В., Бєлишева В.П., Воробйова В.М.
+
-
Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М.
+
-
Прийняли участь 99 учнів: 1 червоний сертифікат, 33 сині сертифікати
+
-
 
+
-
17 Всеукраїнський інтерактивний конкурс „Колосок» Всеукраїнський етап Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М  Мордзинська Н.Г. Прийняли участь 87 учнів:
+
-
7 золотих сертифікатів, 69 сині сертифікати
+
-
18 Змагання серед учнів 4 класів «Веселі старти» Районний етап Вчитель фізичної культури: Гавриленко Світлана Валентинівна 5 командне місце
+
-
19 «Настільний теніс» Районний етап Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 4 місце в районному етапі
+
-
20 « Шашки » Районний етап
+
-
Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
+
ІІ місце в районному етапі Азізян Анна<br>
-
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
+
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна «Супроти спільної біди завжди тримаймося за руки»<br>
-
21 « Шахи» Районний етап Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
+
ІІ місце в районному етапі<br>
-
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
+
10 Всеукраїнська акція «Живи, книго!» Районний етап,міський етап Актив бібліотеки<br>
-
22 Обласні змагання з шахів «Біла тура»
+
Карпенко Тамара Володимирівна <br>
-
Большаков Сергій 9А
+
І місце в районному етапі, учасник обласного етапу<br>
-
Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 1 місце в обласному етапі
+
11 Всеукраїнський конкурс дослідників – винахідників « Едісон XXI» Всеукраїнський етап Суржикова Наталія<br>
 +
Вчитель: Доценко Ольга Юріївна <br>
 +
12 Екологічний конкурс «Весняна палітра» Міський етап Команда учнів четвертих класів, Ботнарєва Н.В., Сапальова Н.Г., Кричевська Л.М. <br>
 +
Міський конкурс «Літературний твір про вчителя»<br>
 +
Міський етап<br>
 +
Бойко Анна<br>
 +
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна<br>
 +
« Учительське серце»<br>
 +
Переможець міського етапу І місце<br>
 +
14 Творчий конкурс «Таланти твої Україно <br>
 +
Районний , обласний етап<br>
 +
Районний етап прийняли участь 11 учнів, обласний етап 8 учнів ( 3 лауреати) Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна<br>
 +
Бондаренко Інна Іванівна<br>
 +
Лауреати та дипломанти 3 учні<br>
 +
15 Конкурс декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край» Обласний етап Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна<br>
 +
Бондаренко Інна Іванівна<br>
 +
Лауреати обласного етапу 3 учні<br>
 +
16 Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру<br>
 +
Міжнародний етап Вчителі математики Совгир Л.В., Токарчук А.В., Педь Н.В., Бєлишева В.П., Воробйова В.М.<br>
 +
Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М. <br>
 +
Прийняли участь 99 учнів: 1 червоний сертифікат, 33 сині сертифікати<br>
 +
17 Всеукраїнський інтерактивний конкурс „Колосок» Всеукраїнський етап Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло <br>О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М  Мордзинська Н.Г. Прийняли участь 87 учнів:<br>
 +
7 золотих сертифікатів, 69 сині сертифікати<br>
 +
18 Змагання серед учнів 4 класів «Веселі старти» Районний етап Вчитель фізичної культури: Гавриленко Світлана <br>Валентинівна 5 командне місце <br>
 +
19 «Настільний теніс» Районний етап Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 4 місце в районному етапі<br>
 +
20 « Шашки » Районний етап<br>
 +
Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,<br>
 +
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі<br>
 +
21 « Шахи» Районний етап Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,<br>
 +
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі<br>
 +
22 Обласні змагання з шахів «Біла тура» <br>
 +
Большаков Сергій 9А<br>
 +
Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 1 місце в обласному етапі<br>

Версия 04:51, 27 апреля 2012

Содержание

Название учебного заведения

Запорізькій навчально-виховний комплекс I - IIIступенів №101 Запорізької міської ради Запорізької області

ЗНВК.jpg

ФИО директора

Швець Людмила Володимирівна

Швець Людмила Володимирівна











Педагогический коллектив

Коллектив ЗУВК №101










Выпускной вечер

Выпускной вечер










Адрес

<left> 69098 , Запоріжжя, вулиця Бочарова будинок 16-A


Телефон/факс/e-mail

тел/факс: 655707


История вашего заведения

Наша школа діє з 1989 року. У 2009 році школа відмітила 20 річчя. Школа існує як комплекс зі школою мистецтв

Педагогический коллектив

1. Всього педагогів –62
- жінок – 57 - чоловіків – 5
2. Віковий аспект: - до 30р. – 6 - до 40р. – 15 - до 50р. – 21 - більше 50р. – 10 - пенсіонерів – 10
3. Стаж роботи: - 3р. – 3 - до 10р. – 5 - до 20р. – 20 - більше 20р. – 34
4. За освітою: - повна вища – 56 - неповна вища – 2
- з них продовжують навчання – 2, в магістратурі - 5 - середня спеціальна – 4
5. Кваліфікація: - «спеціаліст вищої категорії» - 33 - «спеціаліст І категорії» - 18 - «спеціаліст ІІ категорії» - 2 - «спеціаліст» - 4 - «посадовий оклад» - 5
Педзвання: - «старший вчитель» -14 - «учитель-методист» - 7 - «Відмінник освіти» - 7

Достижения школы

Всеукраїнський конкурс, олімпіада-Всеукр. конкурс ім.. П. Яцика, район етап – ІІІ м
Всеукр. конкурс, присвяч. Шевченк дням – IV м район. етап
Всеукр. конкурс «Безсмертний подвиг солдата»
Всеукр. конкурс, присвяч. Шевченк дням – ІІІ м (район етап)
Підготовка команди до конкурсу «Колосок»
Участь в обласному етапі конкурсу, присвяч. Шевченківським дням
Підготовка матеріалів до участі в конкурсі з історії рідного краю, «Кращій правознавець»
Олімпіада з рос. мови – ІІІ м,олімпіада з укр. мови – ІІІ м
І м. – «Учитель року 2008»
Олімпіада з математики– ІІ м, ІІІ м
Олімпіада з географії – ІІІ м
Олімпіада з веб дизайну – ІІІ м (2 учні)
Лауреат конкурсу «Учитель року 2008»
Олімпіада з обслуговуючої праці – ІІІ м

Інформація НВЗ № 101 про участь у професійних і творчих конкурсах в 2009-2010 н.р.

1 «Вчитель року» Районний етап
Номінація
«Географія» Гриценко Олександра Вікторівна «Методика проведення до профільного та профільного навчання через організацію та застосування ділових ігор на уроках географії» 6 місце
Районний етап
Номінація «Математика» Токарчук Анжела Валентинівна «Формування життєвих компетентностей учнів через прикладний характер математики» 4 місце
Номінація «Трудове навчання», районний, міський етап Прус Віталій Васильович «Особливості реалізації проективних методик під час уроків трудового навчання в 5-7 класах» 1 місце районний етап, учасник обласного етапу
2 «Шкільний бібліотекар 2010» Районний етап Карпенко Тамара Володимирівна «Формування читацьких інтересів засобами дитячої книжки» 2 місце в районному етапі
3 « Класний керівник року» Районний етап Грицюк Катерина Іванівна «Використання методу проекту в виховній роботі» лауреат
Творчі конкурси

1 X Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика Районний етап Суржикова Наталія Вчитель:Медя-ник Тетяна Миколаївна

ІІ місце			Лук’яненко Анастасія
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна

ІІІ місце Бейко Дар’я
Вчитель: Ботнарєва Наталія Володимирівна

2 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2009-2010» Районний етап Афанасова Вероніка
Вчитель: Медяник Тетяна Миколаївна
Учасник районного етапу Савенко Олена
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
Учасник районного етапу
3 Міжнародний конкурс «У нас одне коріння», номінація «Родовідне дерево» Всеукраїнський етап Ступченко Аліна
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
«Мій рід» Учасник, лауреат конкурсу
4 Всеукраїнський проект «Маленький українець» Обласний етап Ступченко Аліна
Вчитель: Ступченко Наталія Трохимівна
« Родовід » Учасник обласного етапу
5 «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Районний етап Шестакова Ксенія
Вчитель : Таручкіна Любов Іванівна
ІІІ місце в районному етапі
6 Міський конкурс «Кращий правознавець 2010» Міський етап Вердієва Таміла
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна « Проблема захисту дітей від насильства»
Учасник міського етапу

7 VII міський конкурс «Квітневі дзвони»
Міський етап
Номінація «Авторські літературні твори» Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
«На одну зірку стало менше…» гран –прі обласного етапу
Кірєєва Анна
Вчитель: Мельник Марина Вікторівна «Мій рідний край» лауреат
Матевосян Олександра
Вчитель: Кучеренко Любов Василівна «Навстречу мечте…» ІІ місце
Номінація «Виконавська майстерність» Мустаєв Станіслав
Вчитель: Гальчинська Катерина Олегівна Декламація вірша «Мисливець» ІІ місце
8 Конкурс –захист МАН Обласний етап
«Англійська мова» Рябуха Ольга
Вчитель: Лосєва Валентина Іванівна
І місце
«Особливості письмового перекладу поетичних творів на основі пісні
Beatles «Yesterday» на матеріалі текстів російських перекладачів»

«Українська література»
Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
ІІІ місце
«Народнорозмовна лексика в новелах Григора Тютюнника»

« Біологія» Чупіс Даря
Вчитель: Бабенко Станіслав Євгенович 9 місце
«Використання адаптованих, вічнозелених цитрусових рослин для озеленення міста Запоріжжя у період глобального потепління»
9 Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Районний, обласний етапи Вердієва Таміла
Вчитель: Гузь Наталія Володимирівна
«Ідея соборності України в творчості Т.Г.Шевченко»

ІІ місце в районному етапі Азізян Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна «Супроти спільної біди завжди тримаймося за руки»
ІІ місце в районному етапі
10 Всеукраїнська акція «Живи, книго!» Районний етап,міський етап Актив бібліотеки
Карпенко Тамара Володимирівна
І місце в районному етапі, учасник обласного етапу
11 Всеукраїнський конкурс дослідників – винахідників « Едісон XXI» Всеукраїнський етап Суржикова Наталія
Вчитель: Доценко Ольга Юріївна
12 Екологічний конкурс «Весняна палітра» Міський етап Команда учнів четвертих класів, Ботнарєва Н.В., Сапальова Н.Г., Кричевська Л.М.
Міський конкурс «Літературний твір про вчителя»
Міський етап
Бойко Анна
Вчитель: Глинянська Антоніна Іванівна
« Учительське серце»
Переможець міського етапу І місце
14 Творчий конкурс «Таланти твої Україно
Районний , обласний етап
Районний етап прийняли участь 11 учнів, обласний етап 8 учнів ( 3 лауреати) Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
Бондаренко Інна Іванівна
Лауреати та дипломанти 3 учні
15 Конкурс декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край» Обласний етап Вчителі: Шевчук Ольга Петрівна
Бондаренко Інна Іванівна
Лауреати обласного етапу 3 учні
16 Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру
Міжнародний етап Вчителі математики Совгир Л.В., Токарчук А.В., Педь Н.В., Бєлишева В.П., Воробйова В.М.
Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М.
Прийняли участь 99 учнів: 1 червоний сертифікат, 33 сині сертифікати
17 Всеукраїнський інтерактивний конкурс „Колосок» Всеукраїнський етап Вчителі початкових класів: Ізвьосткіна Л.О., Жогло
О.П, Кіяшко Ю.В.. Стельмах І.В., Кочерга О.А., Мінько В.О., Кричевська Л.М Мордзинська Н.Г. Прийняли участь 87 учнів:
7 золотих сертифікатів, 69 сині сертифікати
18 Змагання серед учнів 4 класів «Веселі старти» Районний етап Вчитель фізичної культури: Гавриленко Світлана
Валентинівна 5 командне місце
19 «Настільний теніс» Районний етап Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 4 місце в районному етапі
20 « Шашки » Районний етап
Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
21 « Шахи» Районний етап Вчителі: Ковтун Сергій Миколайович,
Гавриленко Світлана Валентинівна 4 місце в районному етапі
22 Обласні змагання з шахів «Біла тура»
Большаков Сергій 9А
Вчитель: Залимський Володимир Михайлович 1 місце в обласному етапі






Возврат: Визитки школ

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.