Методическое объединение библиотекарей Василевского района

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 16: Строка 16:
[[Участник:Череватенко Лариса Іванівна ]](КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія")
[[Участник:Череватенко Лариса Іванівна ]](КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія")
-
[[Участник:ТорчицкаяТорчицька Юлія Ігорівна ]] (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")
+
[http://zw.ciit.zp.ua/index.php/%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA:%D0%A2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F] (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")
Мєдвєдєва Ніна Вікторівна (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")
Мєдвєдєва Ніна Вікторівна (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")

Версия 12:24, 8 апреля 2014

Участник:Tatiana chabala=СКЛАД МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ=

Методист НМЦ - Сердюк Марина Олексіївна[|P1200087.JPG|]

Керівник РМО шкільник бібліотекарів - Долдіна Вікторія Валентинівна


Склад бібліотекарів району:

Участник:Tatiana chabala (Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Купа Валентина Григорівна (Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Мігаєш Раїса Вікторівна (КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія")

Участник:Череватенко Лариса Іванівна (КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія")

[1] (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")

Мєдвєдєва Ніна Вікторівна (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч")

Трембічева Надія Іванівна (КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Талант")

Куц Ірина Григорівна (КЗ "Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст.")

Коломоєць Ліля Анатоліївна (Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Петрик Тетяна Миколаївна (Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Гордієнко Наталія Олександрівна (Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Башкова Людмила Олександрівна (Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)

Падун Альона Миколаївна (Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)

Каплюк Алла Іванівна (Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Руденко Любов Василівна (Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Цихонь Олена Семенівна (Приморська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Школова Жанна Олександрівна (Тополинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Просандєєва Світлана Вікторівна (Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Коцило Юлія Іванівна (Відножинська ЗОШ І-ІІ ст.)

Мироненко Марина Володимирівна (Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ст.)

Недоруєва Ольга Денисівна (Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Мірошниченко Роман Олексійович (Підгірненська ЗОШ І-ІІ ст.)

Трошкіна Віталія Василівна (П'ятихатська ЗОШ І-ІІ ст.)

Сідорова Світлана Миколаївна (Приморська ЗОШ І-ІІ ст. № 1)

Гармаш Алла Миколаївна (Червоноармійська ЗОШ І-ІІ ст.)

Сіра Валентина Володимирівна (Шевченківська ЗОШ І-ІІ ст.)

Гриценко Олена Вікторівна (Широківська ЗОШ І-ІІ ст.)

Прихода Ірина Олександрівна (Василівська вечірня (змінна) школа)

Блог РМО шкільних бібліотекарів Бібліоглобус

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.