Методическое объединение библиотекарей Михайловского района

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 9: Строка 9:
Методичний кабінет Михайлівського відділу освіти [[Участник:Самофал Світлана|Самофал Світлана Василівна]]
Методичний кабінет Михайлівського відділу освіти [[Участник:Самофал Світлана|Самофал Світлана Василівна]]
-
[[Михайлівська районна гімназія імені Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова|Михайлівська гімназія]] [[Участник:Макаренко Любов|Макаренко Любов Сергіївна]]
+
1. [[Михайлівська районна гімназія імені Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова|Михайлівська гімназія]] [[Участник:Макаренко Любов|Макаренко Любов Сергіївна]]
-
[[Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2|Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2]] [[Участник:ГаленеШ|Широчкіна Галина Анатоліївна]]
+
2. [[Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2|Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2]] [[Участник:ГаленеШ|Широчкіна Галина Анатоліївна]]
-
Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Хорошун Сергій Павлович
+
3. [[Михайловская общеобразовательная школа I-III ступеней №3|Михайловская общеобразовательная школа I-III ступеней №3]]  Хорошун Сергій Павлович
 +
 
 +
4. [[Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Avrora277|Касьянова Людмила Миколаївна]]
 +
 
 +
5. [[Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів|Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів]] [[Участник:ШевченкоЛидия|Шевченко Лідія Володимирівна]]
 +
 
 +
6. [[Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів|Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Сардак Світлана|Сардак Світлана Павлівна]]
 +
 
 +
7. [[Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Буздиган Ніна|Буздиган Ніна Миколаївна]]
 +
 
 +
8. [[Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів]] Никифорова Олександра Іванівна
 +
 
 +
9. [[Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів]] Ченець Тетяна Володимирівна
 +
 
 +
10. [[Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів]] Савустянок Галина Володимирівна
 +
 
 +
11. [[Бурчацкая специализированная школа I-III ст. "Джерело"|Бурчацкая специализированная школа I-III ст. "Джерело"]] Ковальова Стефанія Миколаївна
 +
 
 +
12. [[Мар`янівський НВК І-ІІІ ступенів|Мар`янівський НВК І-ІІІ ступенів]] Петрова Галина Іванівна
 +
 
 +
13. [[Старобогданівський НВК І-ІІ ступенів|Старобогданівський НВК І-ІІ ступенів]] Хачатрян Наталя Анатоліївна
-
[[Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Avrora277|Касьянова Людмила Миколаївна]]
 
-
[[Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів|Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів]] [[Участник:ШевченкоЛидия|Шевченко Лідія Володимирівна]]
 
-
[[Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів|Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Сардак Світлана|Сардак Світлана Павлівна]]
 
-
[[Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів|Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів]] [[Участник:Буздиган Ніна|Буздиган Ніна Миколаївна]]
 
[[Категория:Виртуальное МО библиотекарей Запорожской области]]
[[Категория:Виртуальное МО библиотекарей Запорожской области]]

Версия 06:54, 2 октября 2012

Методист  - Трофименко Валентина Миколаївна

Керівник РМО: Касьянова Л. М.

Консультант ІКТ: Касьянова Л. М.

Склад шкільних бібліотекарів району:

Методичний кабінет Михайлівського відділу освіти Самофал Світлана Василівна

1. Михайлівська гімназія Макаренко Любов Сергіївна

2. Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Широчкіна Галина Анатоліївна

3. Михайловская общеобразовательная школа I-III ступеней №3 Хорошун Сергій Павлович

4. Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів Касьянова Людмила Миколаївна

5. Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченко Лідія Володимирівна

6. Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів Сардак Світлана Павлівна

7. Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Буздиган Ніна Миколаївна

8. Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Никифорова Олександра Іванівна

9. Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ченець Тетяна Володимирівна

10. Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савустянок Галина Володимирівна

11. Бурчацкая специализированная школа I-III ст. "Джерело" Ковальова Стефанія Миколаївна

12. Мар`янівський НВК І-ІІІ ступенів Петрова Галина Іванівна

13. Старобогданівський НВК І-ІІ ступенів Хачатрян Наталя Анатоліївна

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.