Методичне об'єднання вчителів математики Пологівського району

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
 
(36 промежуточных версий не показаны.)
Строка 1: Строка 1:
-
'''''Керівник методоб'єднання:'''''   [[Участник:Swet.boycko2013|Бойко Світлана Миколаївна]]
+
'''''Керівник методоб'єднання:''''' [[Участник:Swet.boycko2013|Бойко Світлана Миколаївна]]  
-
'''''Вчителі математики:'''''
+
'''''Вчителі математики:'''''  
-
Пологівський колегіум №1 Ткаченко В.І
+
Пологівський колегіум №1 Ткаченко В.І [[Участник:Валентина Ткаченко]]
-
                                   
+
-
Пологівський колегіум №1        Сліпченко Т.О.
+
-
Пологівський колегіум №1         Цимбал Т.М.
+
Пологівський колегіум №1 Сліпченко Т.О. [[Участник:Сліпченко Тамара]]
-
Пологівський колегіум №1         Шило В.Г.
+
Пологівський колегіум №1 Цимбал Т.М. [[Участник:Цимбал Тетяна]]
-
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Полтавець Л.П.
+
Пологівський колегіум №1 Шило В.Г. [[Участник:Шило Валентина]]
-
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2     Плетінь В.Г.
+
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Полтавець Л.П.  
-
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2     Охріменко В.П.
+
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Плетінь В.Г.  
-
Пологівська гімназія «Основа» Матвієнко Ю.А.
+
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Охріменко В.П. [[Участник:Володимир Охріменко|Охріменко Володимир Петрович]]
-
Пологівська гімназія «Основа»    Гугля Л.А.
+
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Сиваш Ю.О. [[Участник:Сиваш Юлія|Сиваш Юлія Олексіївна]]
-
Пологівська гімназія «Основа»    Бадло Н.Г.
+
Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Кірілова Т.І. [[Участник:Кирилова Татьяна|Кірілова Тетяна Іванівна]]
-
Пологівська гімназія «Основа»   Потоцька Л.В.
+
Пологівська гімназія «Основа» Матвієнко Ю.А. [[Участник:Матвієнко Юлія]]
-
Пологівська гімназія «Основа»   Шерстюк В.І.
+
Пологівська гімназія «Основа» Гугля Л.А.
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Дмитришина Т.І.
+
Пологівська гімназія «Основа» Бадло Н.Г. [[ Участник:Бадло Наталія Геннадіївна]]
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4    [[Участник:sironozhenko|Сіроноженко Ірина Миколаївна]]
+
Пологівська гімназія «Основа» Потоцька Л.В. [[Участник:Потоцька Людмила|Потоцька Людмила Василівна]]
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4    Олійник О.Д.
+
Пологівська гімназія «Основа» Шерстюк В.І. [[Участник:Шерстюк|Шерстюк Валентина Іванівна]]
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4     Охріменко С.Б.
+
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Дмитришина Т.І.  
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 Тоцька Т.М.
+
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 [[Участник:Sironozhenko|Сіроноженко Ірина Миколаївна]]
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5    Пушкар Л.М.
+
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 [[Участник:Олеся Олійник 2012]] 
-
Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бірюкова Л.С.
+
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Охріменко С.Б. [[Участник:Охріменко Світлана]]
-
Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.         Малахова В.М.
+
Пологівський НВК [http://wiki.ciit.zp.ua/index.php/%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA:Totskaya Тоцька Тетяна Миколаївна]
-
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля О.В.
+
Пологівський НВК Пушкар Л.М. [[Участник:Людмила Михайлівна|Пушкар Людмила Михайлівна]]
-
Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кірічевська Т.В.
+
Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бірюкова Л.С.  
-
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Бойко С.М.
+
Басанська ЗОШ І-ІІІ ст. Малахова В.М.  
-
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.         Доброгорська Л.А.
+
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля О.В.  
-
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.         Містюк О.О.[[Участник:Elena Mistuk|Містюк Олена Олександрівна]]
+
Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кірічевська Т.В.  
-
К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля П.І.
+
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Бойко С.М. [[Участник:Swet.boycko2013|Бойко Світлана Миколаївна]]
-
К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Харь Т.В.
+
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Созанська М.І. [[Участник:Mariya Cozancka|Созанська Марія Іванівна]]
-
Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Стариковська О.О.
+
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Доброгорська Л.А. [[Участник:Ludmula Dobrogorcka|Доброгорська Людмила Андріївна]]
-
Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст.       Стариковський В.П.
+
Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Містюк О.О. [[Участник:Elena Mistuk|Містюк Олена Олександрівна]]
-
Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лемешко І.М.
+
К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля П.І.  
-
Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.   Капшук Н.М.
+
К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Харь Т.В.  
-
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Макситмова Н.М.
+
Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Стариковська О.О.  
-
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Степаненко Р.В.
+
Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стариковський В.  
-
Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товкач Т.В.
+
Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лемешко І.М.  
-
Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.       Шепель Н.М.
+
Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Капшук Н.М.  
-
Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.. Цикало Н.А.
+
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Макситмова Н.М.  
-
Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.     Лихвар Т.П.
+
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. Степаненко Р.В.  
-
Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст.. Єфіменко О.А.
+
Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товкач К.В. [[Участник:Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.|Товкач Костянтин Вікторович]]
-
Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст.   Єфіменко Д.В.
+
Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепель Н.М.  
-
Новофедорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Салистий С.О.
+
Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.. Цикало Н.А.  
-
Балочківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кокуценко Л.М.
+
Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст. Лихвар Т.П. [[Участник:Лихвар Тетяна|Лихвар Тетяна Павлівна]]
-
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бочарова Ю.М.
+
Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст.. Єфіменко О.А. [[Участник:Єфіменко Оксана|Єфіменко Оксана Анатоліївна]]
-
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Плетінь Л.Б.
+
Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст. Єфіменко Д.В.  
-
Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст         Савран В.М.
+
Новофедорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Салистий С.О. [[Участник:Салистий|Салистий Сергій Олександрович]]
-
Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.         Калюжний Д.
+
Балочківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кокуценко Л.М. [[Участник:Кокуценко|Кокуценко Людмила Михайлівна]]
 +
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бочарова Ю.М.
 +
Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Плетінь Л.Б.
-
[[Категория:Виртуальное МО учителей математики Запорожской области]]
+
Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст Савран В.М. [[Участник:Савран Вера]]
 +
 
 +
Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст. Калюжний Д.
 +
 
 +
[[Category:Виртуальное_МО_учителей_математики_Запорожской_области]]

Текущая версия на 17:09, 9 января 2014

Керівник методоб'єднання: Бойко Світлана Миколаївна

Вчителі математики:

Пологівський колегіум №1 Ткаченко В.І Участник:Валентина Ткаченко

Пологівський колегіум №1 Сліпченко Т.О. Участник:Сліпченко Тамара

Пологівський колегіум №1 Цимбал Т.М. Участник:Цимбал Тетяна

Пологівський колегіум №1 Шило В.Г. Участник:Шило Валентина

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Полтавець Л.П.

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Плетінь В.Г.

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Охріменко В.П. Охріменко Володимир Петрович

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Сиваш Ю.О. Сиваш Юлія Олексіївна

Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2 Кірілова Т.І. Кірілова Тетяна Іванівна

Пологівська гімназія «Основа» Матвієнко Ю.А. Участник:Матвієнко Юлія

Пологівська гімназія «Основа» Гугля Л.А.

Пологівська гімназія «Основа» Бадло Н.Г. Участник:Бадло Наталія Геннадіївна

Пологівська гімназія «Основа» Потоцька Л.В. Потоцька Людмила Василівна

Пологівська гімназія «Основа» Шерстюк В.І. Шерстюк Валентина Іванівна

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Дмитришина Т.І.

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Сіроноженко Ірина Миколаївна

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Участник:Олеся Олійник 2012

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст..№4 Охріменко С.Б. Участник:Охріменко Світлана

Пологівський НВК Тоцька Тетяна Миколаївна

Пологівський НВК Пушкар Л.М. Пушкар Людмила Михайлівна

Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бірюкова Л.С.

Басанська ЗОШ І-ІІІ ст. Малахова В.М.

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля О.В.

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кірічевська Т.В.

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Бойко С.М. Бойко Світлана Миколаївна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст.. Созанська М.І. Созанська Марія Іванівна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Доброгорська Л.А. Доброгорська Людмила Андріївна

Чапаєвська СШ І-ІІІ ст. Містюк О.О. Містюк Олена Олександрівна

К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Доля П.І.

К-Роздорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Харь Т.В.

Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Стариковська О.О.

Чубарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стариковський В.П.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лемешко І.М.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Капшук Н.М.

Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Макситмова Н.М.

Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. Степаненко Р.В.

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товкач К.В. Товкач Костянтин Вікторович

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепель Н.М.

Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.. Цикало Н.А.

Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст. Лихвар Т.П. Лихвар Тетяна Павлівна

Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст.. Єфіменко О.А. Єфіменко Оксана Анатоліївна

Новокарлівська ЗОШ І- ІІІ ст. Єфіменко Д.В.

Новофедорівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Салистий С.О. Салистий Сергій Олександрович

Балочківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кокуценко Л.М. Кокуценко Людмила Михайлівна

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Бочарова Ю.М.

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Плетінь Л.Б.

Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст Савран В.М. Участник:Савран Вера

Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст. Калюжний Д.

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.