Методичне об'єднання вчителів музичного мистецтва Приазовського району

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 33: Строка 33:
'''.''' [[Участник :Пачева Тетяна Іванівна|Пачева Тетяна Іванівна]]
'''.''' [[Участник :Пачева Тетяна Іванівна|Пачева Тетяна Іванівна]]
-
'''.''' [[Участник :Попов Віталій Вікторович|Попов Віталій Вікторович]]
+
'''.''' [[Участник :Попов Віталій Вікторович|Попов Віталій Вікторович]] - [[Ботиевская ООШ І-ІІІст.]]
 +
 
'''.''' [[Участник: Попова Елена|Попова Олена Валеріївна]] - [[Нововасилівський нвк|Нововасилівський НВК "Гармонія"]]
'''.''' [[Участник: Попова Елена|Попова Олена Валеріївна]] - [[Нововасилівський нвк|Нововасилівський НВК "Гармонія"]]

Версия 07:59, 23 января 2013

Керівник РМО вчителів музики: Попов Сергій Михайлович - Нововасилівський НВК "Гармонія"


Візитки вчителів музики РМО:

. Ангеловська Олена Юріївна

. Бордюг Вадим Павлович

. Боровікова Галина Василівна

. Вишинська Галина Дмитріївна

. Гузь Олена Миколаївна

. Демченко Тетяна Кирилівна

. Дем'яненко Лідія Іванівна

. Дукова Ірина Воллдимирівна

. Кононенко Тетяна Анатоліївна - Воскресенская общеобразовательная школа І-ІІІ ст.

. Мамонтова Наталля Анатоліївна

. Манов Петро Миколайович

. Матрос Наталля Викторівна

. Недова Людмила Василівна - Богданівський НВК

. Пачева Тетяна Іванівна

. Попов Віталій Вікторович - Ботиевская ООШ І-ІІІст.


. Попова Олена Валеріївна - Нововасилівський НВК "Гармонія"

. Топузлієва Валентина Петрівна

. Шакун Олена Дмитрівна


Попов Сергій Михайлович Нововасилівський НВК "Гармонія" Вища. Вчитель-методист.
Попова Олена Валеріївна Нововасилівський НВК "Гармонія" Вища
Кононенко Тетяна Анатоліївна Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 категорія
Пачева Тетяна Іванівна Володимирівський НВК 1 категорія
Ангеловська Олена Юріївна Гірсівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2 категорія
Дукова Ірина Володимирівна Надеждинський НВК 2 категорія
Манов Петро Михайлович Девнинська ЗОШ спеціаліст
Недова Людмила Василівна Богданівський НВК 1 категорія
Шакун Олена Дмитрівна Дунаївська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 категорія
Гузь Олена Миколаївна Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 категорія
Топузлієва Валентина Петрівна Першомиколаївська ЗОШ 1 категорія
Боровікова Галина Василівна Чкаловський НВК спеціаліст
Демченко Тетяна Кирилівна Ганнівський НВК 1 категорія
Попов Віталій Вікторович Ботієвська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 категорія
Мамонтова Наталля Анатоліївна Розівська ЗОШ І-ІІІ ст. спеціаліст
Матрос Наталля Викторівна Приазовська РСШ №1 "Азимут" категорія
Бордюг Вадим Павлович Приазовська ЗОШ №2 1 категорія
Вишинська Галина Дмитріївна Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст. спеціаліст
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.