Методичне об'єднання вчителів початкової школи Веселівського району

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
 
Строка 1: Строка 1:
-
Вчителя Веселівського району <br> ---- Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Larisa Negurko|Нежурко Лариса Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Oksana Kovaleva|Ковалева Оксана Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Савенкова|Савенкова Оксана Володимирівна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Larisa Ermakova|Єрмакова Лариса Вікторівна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Olga Yazkiv|Яцків Ольга Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Mogaeva Natalya|Можаєва Наталія Анатоліївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Lioness|Іванченко Надія Яківна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Стойкова Світлана Володимирівна|Стойкова Світлана Володимирівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Penjaz|Пенязь Татьяна Васильевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Starostenko|Старостенко Наталья Николаевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Sheblikina|Щебликіна Ганна Павлівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Galochka|Назарова Галина Николаевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Golovina|Головіна Любов Григорівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Жерепа|Жерепа Вера Михайловна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Shevchenko|&nbsp;Шевченко Светлана Анатолиевна]] <br> <br> Матвіївська загальноосвітня школа [[Участник:Неговій Лариса Василівна]] <br> <br> КЗ "Менчикурівська ЗОШ I-III ступенів"[[Участник:Semenovna|Когут Олена Семенівна]] <br> <br>Дичко Світлана Миколаївна - вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів<br> [[Участник:Клименко Наталія|Клименко Наталія Олександрівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Варенко Галина|Варнко Галина Вікторівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Левищенко Алла|Левищенко Алла Вікторівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Овчарчина Валентина|Овчарчина Валентина Василівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Denisenko Natalia|Денисенко Наталія Василівна]]-вчитель Корніївської ЗОШ ---- <br> [[Участник:Ладицька Лариса|Ладицька Лариса Іванівна]]-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів [[Участник:Сочкова Світлана|Сочкова Світлана Миколіївна]]-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів ---- <br> [[Участник:Аврамець Галина Василівна|Аврамець Галина Василівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Горлач Ірина Іванівна|Горлач Ірина Іванівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Сопіна|Сопіна Оксана Олександрівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Микало Юлія Миколаївна|Микало Юлія Миколаївна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Кривко Таня|Кривко Тетяна Борисівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Дудка Катерина Володимирівна|Дудка Катерина Володимирівна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Тіховська Наталія Петрівна|Тіховська Наталія Петрівна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Дук Ольга Миколаївна|Дук Ольга Миколаївна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Романенко|Романенко Лариса Григорівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Харенко Т|Харенко Тетяна Іванівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Shepel Irina|Шепель Ірина Олексіївна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Кокитько|Кокітько Ірина Володимирівна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Савчук|Савчук Світлана Григорівна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Зюзіна Ольга|Зюзіна Ольга Сергіївна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Олена Бойко|Бойко Олена Станіславівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Тетяна Корнієнко|Корнієнко Тетяна Костянтинівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Надія Стовбур|Стовбур Надія Петрівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Ирина Швакова|Швакова Ірина Володимирівна ]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." ---- <br> [[Участник:Баштавая Ольга Николаевна|Баштава Ольга Миколаївна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [[Участник:IrinaKramarenko|Крамаренко Ирина Ивановна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [[Участник:MulaevckaLyda|Милаевская Людмила Николаевна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 <br> [[Участник:VolkovaLubov|Волкова Любовь Егоровна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [http://wiki.ciit.zp.ua/index.php/Участник:Лариса_Мажай &nbsp;Мажай Лариса Василівна] - вчитель КЗ "Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ---- &nbsp; [[Category:Виртуальное_МО_учителей_начальной_школы_Запорожской_области]]
+
Вчителя Веселівського району <br> ---- Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Larisa Negurko|Нежурко Лариса Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Oksana Kovaleva|Ковалева Оксана Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Савенкова|Савенкова Оксана Володимирівна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Larisa Ermakova|Єрмакова Лариса Вікторівна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Olga Yazkiv|Яцків Ольга Миколаївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Mogaeva Natalya|Можаєва Наталія Анатоліївна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Lioness|Іванченко Надія Яківна]] <br>Веселівська районна різнопрофільна гімназія - [[Участник:Стойкова Світлана Володимирівна|Стойкова Світлана Володимирівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Penjaz|Пенязь Татьяна Васильевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Starostenko|Старостенко Наталья Николаевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Sheblikina|Щебликіна Ганна Павлівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Galochka|Назарова Галина Николаевна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Golovina|Головіна Любов Григорівна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Жерепа|Жерепа Вера Михайловна]] <br>Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - [[Участник:Shevchenko|&nbsp;Шевченко Светлана Анатолиевна]] <br> <br> Матвіївська загальноосвітня школа [[Участник:Неговій Лариса Василівна]] <br> <br> КЗ "Менчикурівська ЗОШ I-III ступенів"[[Участник:Semenovna|Когут Олена Семенівна]] <br> <br>Дичко Світлана Миколаївна - вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів<br> [[Участник:Клименко Наталія|Клименко Наталія Олександрівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Варенко Галина|Варенко Галина Вікторівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Левищенко Алла|Левищенко Алла Вікторівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Овчарчина Валентина|Овчарчина Валентина Василівна]]-вчитель Новоуспенівської ЗОШ <br>[[Участник:Denisenko Natalia|Денисенко Наталія Василівна]]-вчитель Корніївської ЗОШ ---- <br> [[Участник:Ладицька Лариса|Ладицька Лариса Іванівна]]-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів [[Участник:Сочкова Світлана|Сочкова Світлана Миколіївна]]-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів ---- <br> [[Участник:Аврамець Галина Василівна|Аврамець Галина Василівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Горлач Ірина Іванівна|Горлач Ірина Іванівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Сопіна|Сопіна Оксана Олександрівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Микало Юлія Миколаївна|Микало Юлія Миколаївна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Кривко Таня|Кривко Тетяна Борисівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Дудка Катерина Володимирівна|Дудка Катерина Володимирівна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Тіховська Наталія Петрівна|Тіховська Наталія Петрівна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Дук Ольга Миколаївна|Дук Ольга Миколаївна]]-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Романенко|Романенко Лариса Григорівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Харенко Т|Харенко Тетяна Іванівна]]-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів [[Участник:Shepel Irina|Шепель Ірина Олексіївна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Кокитько|Кокітько Ірина Володимирівна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Савчук|Савчук Світлана Григорівна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Зюзіна Ольга|Зюзіна Ольга Сергіївна]] - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Олена Бойко|Бойко Олена Станіславівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Тетяна Корнієнко|Корнієнко Тетяна Костянтинівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Надія Стовбур|Стовбур Надія Петрівна]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." [[Участник:Ирина Швакова|Швакова Ірина Володимирівна ]] - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." ---- <br> [[Участник:Баштавая Ольга Николаевна|Баштава Ольга Миколаївна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [[Участник:IrinaKramarenko|Крамаренко Ирина Ивановна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [[Участник:MulaevckaLyda|Милаевская Людмила Николаевна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 <br> [[Участник:VolkovaLubov|Волкова Любовь Егоровна]]-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2<br> [http://wiki.ciit.zp.ua/index.php/Участник:Лариса_Мажай &nbsp;Мажай Лариса Василівна] - вчитель КЗ "Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ---- &nbsp; [[Category:Виртуальное_МО_учителей_начальной_школы_Запорожской_области]]

Текущая версия на 08:21, 31 января 2014

Вчителя Веселівського району
---- Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Нежурко Лариса Миколаївна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Ковалева Оксана Миколаївна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Савенкова Оксана Володимирівна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Єрмакова Лариса Вікторівна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Яцків Ольга Миколаївна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Можаєва Наталія Анатоліївна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Іванченко Надія Яківна
Веселівська районна різнопрофільна гімназія - Стойкова Світлана Володимирівна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Пенязь Татьяна Васильевна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Старостенко Наталья Николаевна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Щебликіна Ганна Павлівна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Назарова Галина Николаевна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Головіна Любов Григорівна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Жерепа Вера Михайловна
Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 -  Шевченко Светлана Анатолиевна

Матвіївська загальноосвітня школа Участник:Неговій Лариса Василівна

КЗ "Менчикурівська ЗОШ I-III ступенів"Когут Олена Семенівна

Дичко Світлана Миколаївна - вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів
Клименко Наталія Олександрівна-вчитель Новоуспенівської ЗОШ
Варенко Галина Вікторівна-вчитель Новоуспенівської ЗОШ
Левищенко Алла Вікторівна-вчитель Новоуспенівської ЗОШ
Овчарчина Валентина Василівна-вчитель Новоуспенівської ЗОШ
Денисенко Наталія Василівна-вчитель Корніївської ЗОШ ----
Ладицька Лариса Іванівна-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Сочкова Світлана Миколіївна-вчитель Зеленогаївської ЗОШ І-ІІ ступенів ----
Аврамець Галина Василівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горлач Ірина Іванівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сопіна Оксана Олександрівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Микало Юлія Миколаївна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кривко Тетяна Борисівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дудка Катерина Володимирівна-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тіховська Наталія Петрівна-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дук Ольга Миколаївна-вчитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Романенко Лариса Григорівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харенко Тетяна Іванівна-вчитель Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепель Ірина Олексіївна - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." Кокітько Ірина Володимирівна - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." Савчук Світлана Григорівна - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." Зюзіна Ольга Сергіївна - вчитель КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." Бойко Олена Станіславівна - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." Корнієнко Тетяна Костянтинівна - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." Стовбур Надія Петрівна - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." Швакова Ірина Володимирівна - вчитель КЗ "Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст." ----
Баштава Ольга Миколаївна-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Крамаренко Ирина Ивановна-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Милаевская Людмила Николаевна-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Волкова Любовь Егоровна-вчитель Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
 Мажай Лариса Василівна - вчитель КЗ "Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ----  

Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.