Методичне об'єднання вчителів початкової школи Приазовського району

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 23: Строка 23:
#[[Участник:Людмила09|Фефелова Людмила Владимировна]] - [[Нововасилівський нвк|Нововасилевский УВК "Гармония"]]
#[[Участник:Людмила09|Фефелова Людмила Владимировна]] - [[Нововасилівський нвк|Нововасилевский УВК "Гармония"]]
#[[Участник:Телькиева Оксана Викторовна]]-[[Ботиевская общеобразовательная школа І-ІІІ ст]]
#[[Участник:Телькиева Оксана Викторовна]]-[[Ботиевская общеобразовательная школа І-ІІІ ст]]
-
#[[Участник:olqa.tsiq|Цыганкова Ольга Павловна]]-[[Ботиевская общеобразовательная школа I-III ст]]
+
#[[Участник:olqa.tsiq|Цыганкова Ольга Павловна]]-[[Ботиевская_ООШ_І-ІІІст.]]
#[[Участник:Чернева Светлана Григорьевна|Чєрнєва Світлана Григоріївна]]
#[[Участник:Чернева Светлана Григорьевна|Чєрнєва Світлана Григоріївна]]
#[[Участник:Бровикова Людмила Ильинична|Бровікова Людмила Іллівна]]
#[[Участник:Бровикова Людмила Ильинична|Бровікова Людмила Іллівна]]

Версия 21:44, 22 января 2013

РМО вчителів 1 -х класів

  1. Плачкова Маринета Вячеславовна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  2. Попова Валентина Викторовна - Нововасилевский УВК "Гармония"

РМО вчителів 2 -х класів

  1. Бараниченко Лилия Викторовна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  2. Фефелова Анжела Аркадьевна - Нововасилевский УВК "Гармония"

РМО вчителів 3 -х класів

  1. Максимова Елана Александровна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  2. Ольчук Юлия Владимировна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  3. Ромалійська Наталія Федорівна-Богданівський НВК


РМО вчителів 4-х класів. Керівник РМО: Радіонова Наталія Леонідівна - Приазовська РСШ №1 "Азимут"


Візитки учасників РМО:

  1. Пєткова Сніжана Леонідівна-Богданівський НВК
  2. Бутенко Ольга Николаевна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  3. Фефелова Людмила Владимировна - Нововасилевский УВК "Гармония"
  4. Участник:Телькиева Оксана Викторовна-Ботиевская общеобразовательная школа І-ІІІ ст
  5. Цыганкова Ольга Павловна-Ботиевская_ООШ_І-ІІІст.
  6. Чєрнєва Світлана Григоріївна
  7. Бровікова Людмила Іллівна
  8. Куртєва Тетяна Дмитрівна
  9. Гогунская Лидия Дмитриевна
  10. Златанова Юлия Валерьевна
  11. Салимонова Людмила Петровна
  12. Саламатина Мария Ивановна Дунаевская оош І - ІІІ ступеней
  13. Панова Валентина Афанасьевна Дунаевская оош І - ІІІ ступеней
  14. Стойчева Лариса Ивановна Дунаевская оош І - ІІІ ступеней
  15. Хороняка Олена Вікторівна-Ганно-Опанлинського НВК I-IIIступенів
  16. Перець Олена Петрівна-Ганно-Опанлинського НВК I-IIIступенів
  17. Богданова Валентина Григорівна-Ганно-Опанлинського НВК I-IIIступенів
  18. Монастырская Юлия Валериевна - Новоконстантиновская ООШ I - II ступеней
  19. Чубенко Людмила Ивановна - Новоконстантиновская ООШ I - II ступеней
  20. Сириця Олена Геогіївна - Чкаловський НВК І-ІІІ ступенів ім. Ф.Конюхова
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.