Обласний конкурс емблеми для ЗапоВікі серед учнів та вчителів

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
(Якимівський)
(Якимівський)
Строка 478: Строка 478:
[[Участник:Larisavh2201|Халанчук Лариса Вікторівна]], вчитель математики Якимівської гімназії
[[Участник:Larisavh2201|Халанчук Лариса Вікторівна]], вчитель математики Якимівської гімназії
-
 
+
Файл:Эмблема Халанчук Ларисы для конкурса.jpg

Версия 19:07, 16 апреля 2013

Содержание

Про конкурс

17 травня 2013 року відмічається 5-річчя функціонування Запорізького порталу ЗапоВікі, у зв'язку з цим пропонуємо учням запропонувати нову емблему для нашого порталу для подальшого використання її в якості символіки порталу.

Нормативна база

Мета

  • розвиток творчої ініціативи учнів;
  • розвиток логічного і наочно-образного мислення учнів;
  • розвиток Запорізького порталу ЗапоВікі;
  • більш глибоке пізнання інформаційних технологій;

Учасники

учні 5-11 класів та вчителі-предметники

Термін проведення

березень-травень

Члени журі

  • Сосновська А.І. - вчитель інформатики Запорізького Січового колегіуму
  • Іщенко Сергій Миколайович - вчитель середнього навчально-виховного закладу, Запорізький багатопрофільний ліцей № 99
  • Башкардіна Олена Петрівна - Заступник директора з навчально-виховної роботи, Запорізька ЗОШ №54
  • Катюха Світлана Михайлівна - вчитель, Мелітопольська гімназія № 9
  • Верещагіна Вікторія Миколаївна - Керівник гуртка, Енергодарський НВК №5
  • Шкабєріна Галина Петрівна - вчитель Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст."Світоч"

Критерії оцінювання

  • Творчий підхід у розкритті теми (нестандартність, креативність);
  • Композиційне і колірне рішення;
  • Лаконічність і цілісність, виразність емблеми (логотипу).

Вимоги до робіт

  • На конкурс представляється проект емблеми, виконаний індивідуально з використанням будь-якого графічного комп'ютерного редактора
  • Техніка виконання конкурсних робіт - будь-яка (колаж, фотографія, комп'ютерна графіка, малюнок, і т.д.).
  • Формат: png, gif, jpg, jpeg
  • Об'єм: до 2 Мб


Розміщення конкурсних робіт

Для розміщення конкурсної роботи необхідна реєстрація на порталі ЗапоВікі (див.Правила регистрации на ЗапоВики)

  • Перевірити дотримання вимог до роботи
  • Змінити назву роботи на: Конкурс емблем_ПІП_дата завантаження
  • Завантажити роботу на портал ЗапоВікі (див.Правила загрузки фотографий на ЗапоВики)
  • Перейти в розділ "Учасники"
  • Ввести інформацію: ПІП, клас, навчальний заклад
  • Вставити зображення як галерею:<gallery>Назва фотографії</gallery>

Увага! За не дотримання вимог розміщення конкурсної роботи на порталі вона буде знята з участі в конкурсі!!

Організатори

Сокол Ирина - ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: dominic28@yandex.ru
  • Skype: sopina_irina
  • Телефон: 097-9181874

Телятник Кира- ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: avikett@gmail.com
  • Skype: Aviket
  • Телефон: 067-308-21-41, 093-027-17-45, 066-155-21-62

Дотримання авторських прав:

  • Усі учасники гарантують дотримання законодавства щодо авторського права під час подачі матеріалів на участь у конкурсі.
  • Приймаються матеріали тільки власної розробки учасників. Якщо документ був розроблений на базі певних друкованих, електронних чи Інтернет-джерел, посилання на них обов’язкове.
  • Представлення матеріалів означає згоду авторів на їх використання з методичною метою та на виставкових стендах; на публікацію в друкованих виданнях; на розміщення матеріалів в Інтернеті і електронній збірці робіт учасників з посиланням на авторство.
  • Авторські права на надані документи зберігаються за учасниками. У разі подальшого використання матеріалів організатори залишають за собою право вносити до них зміни редакторського характеру.

Про авторское право на ЗапоВики


Учасники УЧНІ

м.Токмак

м.Мелітополь

Дяк Данило Олександрович, 7-А клас, Мелітопольська гімназія № 9

Сурков Станислав Владимирович, 10-б клас, ЗОШ №1

Бєліков Владислав Леонідович, 11 клас, ЗОШ №7

Приступа Тетяна Андріївна, 10-А клас, НВК №16

Ткаченко Марина Володимирівна, 10-Б клас, ліцей "Творчість"

м.Бердянськ

м.Запоріжжя

Пугач Ольга Игоревна, 11класс, ЗОШ№65 - Прочитайте умови конкурсу --Сокол И.Н. (администратор ЗапоВики) 12:41, 15 марта 2013 (EET)

Файл:Конкурс емблем Пугач Ольга Ігорівна 15.03.2013.jpg

м.Запоріжжя

Снігур Юлія, 11класс, ЗОШ№84 - Прочитайте умови конкурсу -- Юлия Снигур 12:41, 11 апреля 2013 (EET)

Файл:Конкурс емблем Снігур Юлія Сергіївна 21.03.13.jpg

м.Енергодар

Приморський

Морозовський Ілля Володимирович, 11 клас, Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Токмацький

Коханевич Дмитро Павлович, 7 Б клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

Гедз Олег Андрійович, 11 клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

Чернігівський

Пологівський

Верещак Олександр Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Тоцька Марія, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Єрошенко Владислав Олександрович, 11 клас, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Сліпченко Денис Юрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Покрова Дмитро Андрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кущ Ольга, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Орловський Михайло Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кіріченко Максим Едуардович, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Мащенко Аліса Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Кучер Вероніка Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1



Кикош Аліна Ігорівна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Педіна Катерина Сергіївна, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Кириленко Фелікс Віталійович, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Тріщук Роман Васильович, 10-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Волярчук Віталій Андрійович, 9 клас, Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Куйбишевський

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Розівський

Ремига Дар'я Вікторівна, 11 клас, Розівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

Гуляйпільський

Кошарна Анна, 9 клас, Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
- Перечитайте умови конкурсу --Сокол И.Н. (администратор ЗапоВики) 21:01, 16 апреля 2013 (EEST) Файл:Кошарна.jpg

Василівський

Новомиколаївський

Сірик Євген, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Клевчук Іван, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Оріхівський

Мовчан Яна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Альона, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Трюхан Анастасія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Євгенія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дибко Катерина, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Прокопенко Анна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борзило Катерина, Курбацька Вікторія, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гурін Давид, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Стрюченко Олег, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Зіненко Таісія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Мартинов Антон, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Синчило Анастасія, Піхуля Юлія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борковець Кирил, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Базаров Олег, Лупинос Андрій, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Сапко Дмитро, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Безь Леон, Михайлик Данило, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гайдай Світлана, Гучак Тетяна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Ковальська Поліна, Кононенко Яна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Лобаченко Дмитро, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Клименко Валерія, Шимоняк Станіслав, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дземешкевич Дар'я, Мірошніченко Аліна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Янковський Владислав 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Приазовський

Делігіозов Владислав Олексійович, 11 клас, Богданівський НВК

Міхова Злата Володимирівна, 11 клас, Богданівський НВК

Попазов Олександр Олександрович, 11 клас, Богданівський НВК

Обласне підпорядкування

Заводський

Бердянський

Вільнянський

Соболь Оксана Вікторівна, 10 клас, Тернівський НВК

Хортицький

Сежченко М. А. ЗОМУВК № 106

Кам’янсько-Дніпровський

Юркина Наталия Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 9 клас.

Портнова Дарина Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 10 клас.

Жовтневий

Якимівський

Іванова Ганна Сергіївна, 11 клас, Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області Вчитель інформатики - Куркурін Ставрій Костянтинович

Рожелюк Марія Михайлівна, 10-А клас, Якимівська гімназія Якимівської районної ради Запорізької області



Учасники ВЧИТЕЛІ

м.Токмак

м.Мелітополь

м.Бердянськ

м.Енергодар

Приморський

Токмацький

Чернігівський

Пологівський

Московченко Олена Олександрівна, вчитель інформатики, Пологівський колегіум №1


Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель інформатики, Пологівська СРШ І-ІІІ ст. №2


Приазовський

Куйбишевський

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Розівський

Веселівський

Новомиколаївський

Комунарський

Ленінський

Мелітопольський

Чиркова Олена Геннадіївна, вчитель інформатики Новопилипівської ЗШ І-ІІІ ст.

Гуляйпільський

Василівський

Дериведмідь Михайло Геннадійович, Вчитель інформатики, Степногірська ЗОШ

Оріхівський

Орджонікідзeвський

Запорізький

Тищенко Олексий Юрийовыч,учень 11-А класу,Запорізький р-н Запорізька обл. Біленьківська ЗОШ I-IIIст.

Обласне підпорядкування

Заводський

Бердянський

Вільнянський

Соболь Ірина Анатоліївна , вчитель інформатики та математики Тернівського НВК


Мезенцева Євгенія Валеріївна, вчитель інформатики та математики Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2


Рижий Юрій Іванович, вчитель інформатики Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Хортицький

Кам’янсько-Дніпровський

Жовтневий

Якимівський

Халанчук Лариса Вікторівна, вчитель математики Якимівської гімназії

Файл:Эмблема Халанчук Ларисы для конкурса.jpg


Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.