Обласний конкурс емблеми для ЗапоВікі серед учнів та вчителів

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
(Вільнянський)
(Члени журі)
 
(172 промежуточные версии не показаны)
Строка 1: Строка 1:
 +
{| cellpadding="15" cellspacing="5" style="width: 100%; background-color: inherit; margin-left: auto; margin-right: auto"
 +
| style="width: 50%; background-color: #fed; border: 2px solid #FF9900; vertical-align: bottom; -moz-border-radius-topleft: 8px; -moz-border-radius-bottomleft: 8px; -moz-border-radius-topright: 8px; -moz-border-radius-bottomright: 8px;" rowspan="2" |
 +
 +
<font color="red" size=4> <p align=center>Конкурс завершено!!! Вітаємо переможців!!!</p></font>
 +
 +
«'''Учні'''»:
 +
*'''1 місце''' – Тарасов Михайло, учень Мелітопольської гімназії № 10
 +
*'''2 місце''' – Скачко Роман, Хачатрян Саргіс, учні Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54;
 +
*'''3 місце''' – Ткаченко Марина, учениця Мелітопольського ліцею "Творчість";
 +
 +
«'''Вчителі'''»:
 +
*'''1 місце''' – Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2;
 +
*'''2 місце''' – Рижий Юрій Іванович, вчитель Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 +
*'''3 місце''' – Артеменко Наталя Олексіївна, вчитель Василівської ЗОШ №1
 +
 +
|}
 +
 +
{| cellpadding="15" cellspacing="5" style="width: 100%; background-color: inherit; margin-left: auto; margin-right: auto"
{| cellpadding="15" cellspacing="5" style="width: 100%; background-color: inherit; margin-left: auto; margin-right: auto"
| style="width: 50%; background-color: #fed; border: 2px solid #FF9900; vertical-align: bottom; -moz-border-radius-topleft: 8px; -moz-border-radius-bottomleft: 8px; -moz-border-radius-topright: 8px; -moz-border-radius-bottomright: 8px;" rowspan="2" |
| style="width: 50%; background-color: #fed; border: 2px solid #FF9900; vertical-align: bottom; -moz-border-radius-topleft: 8px; -moz-border-radius-bottomleft: 8px; -moz-border-radius-topright: 8px; -moz-border-radius-bottomright: 8px;" rowspan="2" |
Строка 23: Строка 41:
==Члени журі==
==Члени журі==
*Сосновська А.І. - вчитель інформатики Запорізького Січового колегіуму
*Сосновська А.І. - вчитель інформатики Запорізького Січового колегіуму
-
*Іщенко Сергій Миколайович - вчитель середнього навчально-виховного закладу, Запорізький багатопрофільний ліцей № 99
 
*Башкардіна Олена Петрівна - Заступник директора з навчально-виховної роботи, Запорізька ЗОШ №54
*Башкардіна Олена Петрівна - Заступник директора з навчально-виховної роботи, Запорізька ЗОШ №54
*Катюха Світлана Михайлівна - вчитель, Мелітопольська гімназія № 9
*Катюха Світлана Михайлівна - вчитель, Мелітопольська гімназія № 9
-
*Верещагіна Вікторія Миколаївна - Керівник гуртка, Енергодарський НВК №5
 
*Шкабєріна Галина Петрівна - вчитель Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст."Світоч"
*Шкабєріна Галина Петрівна - вчитель Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст."Світоч"
Строка 78: Строка 94:
==Учасники УЧНІ==
==Учасники УЧНІ==
 +
 +
===м.Токмак ===
===м.Токмак ===
 +
Чернявська Ганна Анатоліївна, 11 клас, Токмацька ЗОШ № 6 І-ІІІ ст. <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Чернявська Ганна Анатоліївна 23.04.2013 .jpg
 +
</gallery>
 +
===м.Мелітополь ===
===м.Мелітополь ===
Дяк Данило Олександрович, 7-А клас, Мелітопольська гімназія № 9 <br>
Дяк Данило Олександрович, 7-А клас, Мелітопольська гімназія № 9 <br>
Строка 99: Строка 122:
<gallery>
<gallery>
Файл:Конкурс_емблем_Ткаченко_Марина_Володимирівна_5_квітня_2013.gif‎  
Файл:Конкурс_емблем_Ткаченко_Марина_Володимирівна_5_квітня_2013.gif‎  
 +
</gallery>
 +
Пенєв Єгор Ігорович, 9-Б клас, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пенєв_Єгор_Ігорович_21.05.2013_(2).jpg
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пенєв_Єгор_Ігорович_21.05.2013_(1).jpg‎
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пенєв_Єгор_Ігорович_21.05.2013.jpg‎
 +
</gallery>
 +
Тарасов Михаил Юрьевич, 10 класс, Мелитопольская гимназия №10 <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс эмблем Тарасов Михаил Юрьевич 22.05.2013.jpg
 +
</gallery>
 +
Людовик Александра Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10 <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс эмблем Людовик Александра Евгеньевна 22.05.2013.png
 +
</gallery>
 +
Мельник Юлия Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10 <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс эмблем Мельник Юлия Евгеньевна 22.05.2013.jpg
</gallery>
</gallery>
Строка 107: Строка 148:
Файл:Конкурс емблем 2 Тохтамиш Марія Ігорівна 22 квітня 2013.jpg
Файл:Конкурс емблем 2 Тохтамиш Марія Ігорівна 22 квітня 2013.jpg
</gallery>
</gallery>
 +
Горнов Олександр Геннадійович, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Горнов Олександр Геннадійович 15 травня 2013.jpg
 +
</gallery>
 +
Онищук Тамара Юріївна, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Онищук_Тамара_Юріївна_16_травня_2013.jpg
 +
</gallery>
 +
===м.Запоріжжя ===
===м.Запоріжжя ===
-
Пугач Ольга Игоревна, 11класс, ЗОШ№65 - '''Прочитайте умови конкурсу''' --[[Участник:Dominic28|Сокол И.Н. (администратор ЗапоВики)]] 12:41, 15 марта 2013 (EET)
 
-
[[Файл:Конкурс_емблем_Пугач_Ольга_Ігорівна_15.03.2013.jpg‎ ]]
+
===Запорізький ===
 +
Васильченко Єгор Олександрович,учень 7 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Васильченко Єгор Олександрович 16-05-2013.png
 +
</gallery>
-
===м.Запоріжжя ===
+
Бересток Сергій Дмитрович,учень 8 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.
-
Снігур Юлія, 11класс, ЗОШ№84 - '''Прочитайте умови конкурсу''' --[[Участник:Yuliya Snigur | Юлия Снигур]] 12:41, 11 апреля 2013 (EET)
+
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Бересток Сергій Дмитрович 16-05-2013.png
 +
</gallery>
-
[[Файл:Конкурс_емблем_Снігур_Юлія_Сергіївна_21.03.13.jpg ]]
+
Федорченко Маргарита Володимирівна,учениця 9 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Федорченко Маргарита Володимирівна 16-05-2013.png
 +
</gallery>
 +
 
 +
Діброва Олена Олегівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Діброва Олена Олегівна 16-05-2013.png
 +
</gallery>
 +
 
 +
Чиркова Вікторія Леонідівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Чиркова Вікторія Леонідівна 16-05-2013.png
 +
</gallery>
===м.Енергодар===
===м.Енергодар===
Строка 132: Строка 200:
</gallery>
</gallery>
-
===Чернігівський ===
+
=== &nbsp;Чернігівський ===
 +
 
 +
Штанько Оксана Геннадіївна, 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області <gallery>
 +
Файл:Штанько Оксана  10-Б.jpg
 +
</gallery> Арутюнян Наріне Самвелівна , 11-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області<gallery>
 +
Файл:Арутюнянь Наріна.jpg
 +
</gallery>Руденко Ольга Юріївна , 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області <gallery>
 +
Файл:Руденко Ольга Юріївна.png
 +
</gallery>
 +
Макаренко Катерина Сергіївна, 9-Б клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Макаренко Катерина Сергіївна 9-б.JPG
 +
</gallery><br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема10.JPG
 +
</gallery><br>
 +
Шевчук Сергій Сергійович,9-А клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Шевчук Сергій Сергійович,9-А клас.png
 +
</gallery><br>
 +
Сівакова Катерина Сергіївна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Сівакова Катерина Сергіївна 9-б.jpg
 +
</gallery><br>
 +
Єрмакова Вікторія Вікторівна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Єрмакова Вікторія Вікторівна 9-Б.png
 +
</gallery><br>
 +
Білик Аліна Олександріївна 10-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Білик Аліна Олександріївна.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 
 +
 
 +
 
 +
Бондарь Євгенія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурмс емблем Бондарь Євгенія 27 04 2013.gif
 +
Файл:Конкурс емблем Бондарь Євгенія 27.04.2013.gif
 +
Файл:Конкурс емблем Заповікі Бондарь Євгенія 27.04.2013.gif
 +
</gallery>
 +
Зінченко Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області <gallery>Файл:Зінченко Таня 27.04 2013.JPG
 +
</gallery>
 +
Лубінець Каріна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>Файл:Конкурс емблем Лубінець Карина.jpg</gallery>
 +
Шевченко Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Шевченко Юлія 1 28.04.2013.jpg
 +
Файл:Конкурс емблем Шевченко Юлія 2 28.04.2013.jpg
 +
Файл:Конкурс емблем Шевченко Юлія 3 28.04.2013.jpg
 +
Файл:Конукрс емблем Шевченко Юлія 3 28.04.2013.jpg
 +
</gallery>
 +
 
===Пологівський ===
===Пологівський ===
 +
Діхтяр Андрій Григорович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем ДіхтярАндрійГригорович 15.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Броун Артем Вікторович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем БроунАртемВікторович 15.05.2013.png
 +
</gallery><br>
 +
 +
Іванченко Руслан Володимирович, 5 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем ІванченкоРусланВолодимирович 15.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Броун Євгеній Вікторович, 11 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем БроунЄвгенійВікторович 13.05.2013.png
 +
</gallery><br>
 +
 +
Вітковська Інна Григорівна, 10 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем ВітковськаІннаГригорівна 13.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Єрошенко Владислав Олександрович, 11 клас, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Єрошенко Владислав Олександрович 04.04.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
Фесенко Сергій Андрійович, 10 клас,Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Фесенко Сергій Андрійович, 10 клас,Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.
<gallery>
<gallery>
Строка 147: Строка 297:
<gallery>
<gallery>
Файл:Конкурс емблем Тоцька Марія 08.04.2013.jpg
Файл:Конкурс емблем Тоцька Марія 08.04.2013.jpg
-
</gallery><br>
 
-
 
-
Єрошенко Владислав Олександрович, 11 клас, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 
-
<gallery>
 
-
Файл:Конкурс емблем Єрошенко Владислав Олександрович 04.04.2013.jpg
 
</gallery><br>
</gallery><br>
Строка 193: Строка 338:
<gallery>
<gallery>
Файл:Логотип Кикош Аліна 15.04.2013.jpg
Файл:Логотип Кикош Аліна 15.04.2013.jpg
 +
Файл:Логотип Кикош 30.04.13.jpg
</gallery><br>
</gallery><br>
Строка 228: Строка 374:
</gallery><br>
</gallery><br>
 +
 +
Босий Владислав Григорович,10-А клас,  Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2
 +
<gallery>
 +
Файл:Логотип Босий 24.04.13.png
 +
Файл:Логотип1 Босий 24.04.13.png
 +
Файл:Логотип2 Босий 24.04.13.png
 +
Файл:Логотип3 Босий 24.04.13.png
 +
Файл:Логотип4 Босий 24.04.13.gif
 +
</gallery><br>
 +
 +
Марченко Рената Олександрівна, Садова Аліна Юріївна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2
 +
<gallery>
 +
Файл:Логопит Марченко 24.04.13.png
 +
</gallery><br>
Волярчук Віталій Андрійович, 9 клас, Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Волярчук Віталій Андрійович, 9 клас, Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
<gallery>
<gallery>
Файл:Логотип Волярчук Віталій 11.04.13.JPG
Файл:Логотип Волярчук Віталій 11.04.13.JPG
 +
</gallery><br>
 +
 +
Шевченко Володимир Володимирович, 11 клас, Чапаєвський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем_Шевченко Володимир_ 13.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Містюк Валерія Юріївна, 10 клас, Чапаєвський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Містюк Валерія 10 кл.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Олійник Дмитро Вадимович, 11 клас, Чапаєвський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:конкурс емблем Олійник Дмитро 23.05.2013.jpg
 +
Файл:конкурсемблем Олійник Дмитро_23.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
 +
Саклаков Максим Іванович, 11 клас, Чапаєвський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:конкурс емблем Саклаков Максим 24.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
</gallery><br>
Строка 240: Строка 422:
<gallery>
<gallery>
Файл:ЭмблемаЗВ.jpg
Файл:ЭмблемаЗВ.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
 +
Петкова Анастасія Олександрівна.jpg 9 клас, Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема на конкурс Петкова Анастасія Олександрівна.jpg
</gallery>
</gallery>
Строка 267: Строка 455:
Файл: Мой мир.jpg  
Файл: Мой мир.jpg  
<gallery>Мой мир
<gallery>Мой мир
 +
</gallery>
 +
 +
Бурган Ірина Костянтинівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"
 +
<gallery>
 +
Файл:Заповікі.JPG
 +
</gallery>
 +
 +
Ізетова Феріде Нариманівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема111.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Кочкарьов Дмитро Костянтинович 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"
 +
<gallery>
 +
Файл:Заповики Дима.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Кім Карина Романівна 10 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"
 +
<gallery>
 +
Файл:ЗапоВики Кім2.pdf
</gallery>
</gallery>
===Шевченківський ===
===Шевченківський ===
===Великобілозерський ===
===Великобілозерський ===
-
===Михайлівський===  
+
===Михайлівський===
 +
Потапенко Дмитро, 7 клас, Високівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
 +
 
 +
[[Файл:Высокое.JPG]]
 +
 
===Розівський ===
===Розівський ===
Строка 279: Строка 491:
===Гуляйпільський ===
===Гуляйпільський ===
-
Кошарна Анна, 9 клас, Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст. <br> - '''Перечитайте умови конкурсу''' --[[Участник:Dominic28|Сокол И.Н. (администратор ЗапоВики)]] 21:01, 16 апреля 2013 (EEST)
 
-
[[Файл:Кошарна.jpg]]
 
===Василівський ===
===Василівський ===
Строка 385: Строка 595:
===Приазовський===
===Приазовський===
 +
 +
Арабаджийский Эдуард Сергеевич, 9 класс, Ботиевская ООШ I-II ст.
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблеми Арабаджийський Едуард.jpg
 +
</gallery>
Делігіозов Владислав Олексійович, 11 клас, Богданівський НВК
Делігіозов Владислав Олексійович, 11 клас, Богданівський НВК
Строка 408: Строка 623:
===Обласне підпорядкування ===
===Обласне підпорядкування ===
===Заводський===
===Заводський===
 +
Скачко Роман Володимирович, 11 клас; Хачтрян Саргіс Ашотович 8 клас; ЗЗШ №54
 +
<gallery>
 +
Файл: Конкурс емблем Скачко Роман і Хачатрян Саргіс ЗЗШ №54 13.05.2013.jpg
 +
</gallery><br>
 +
===Бердянський===
===Бердянський===
===Вільнянський===
===Вільнянський===
[[Участник:Ксения Соболь|Соболь Оксана Вікторівна ]], 10 клас, Тернівський НВК
[[Участник:Ксения Соболь|Соболь Оксана Вікторівна ]], 10 клас, Тернівський НВК
<gallery>Файл:Конкурс емблем Соболь Оксана Вікторівна 03 04 13.png</gallery>
<gallery>Файл:Конкурс емблем Соболь Оксана Вікторівна 03 04 13.png</gallery>
 +
 +
Макарова Інна Мирославівна, 9 клас, Максимівський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:Emblema makarova 5 05 2013.jpg 
 +
Файл:Конкурс емблем Макарова Інна 05 05 2013.jpg 
 +
Файл:Конкурс емблем Макарова Інна 06 05 2013.jpg
 +
Файл:Конкурс емблем Макарова Інна 06 05 2013 (4).jpg
 +
</gallery>
 +
 +
 +
Гриб Наталія Анатоліївна, 8 клас, Максимівський НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Гриб Наталля 08 05 2013.jpg
 +
Файл:Конкурс еблем Гриб Наталія 08 05 2013 1.jpg
 +
Файл:Конкурс емблем Гриб Наталія 09 05 2013.jpg
 +
</gallery>
===Хортицький===
===Хортицький===
Строка 419: Строка 655:
<gallery>Файл:Конкурс емблем Сежченко Матвій Олексійович 2-квітня-2013.png</gallery>
<gallery>Файл:Конкурс емблем Сежченко Матвій Олексійович 2-квітня-2013.png</gallery>
 +
 +
Шимянова Ганна, 9 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс Шимянова Аня ЗСК 201305092339.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Рєпіна Вероніка, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс Рєпіна Вероніка 201305092351.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Тіхоновська Єлизавета, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс Тіхоновська Єлизавета 201305092357.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Діденко Діана, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс Діденко Діана 201305092359.jpg
 +
</gallery>
===Кам’янсько-Дніпровський===
===Кам’янсько-Дніпровський===
Строка 440: Строка 696:
===Жовтневий===
===Жовтневий===
 +
Вінніченко Катеріна Іванівна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Вінніченко_Катерина.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
 +
Кобрісова Єлизавета Сергіївна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Кобрісова_Єлизавета.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Бондаренко Семен Романович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема Бондаренко Семен.jpg
 +
Файл:Емблема2 Бондаренко Семен.jpg
 +
Файл:Емблема3 Бондаренко Семен.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Ткаченко Станіслав Олегович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема2_Ткаченко_Станіслав.jpg
 +
Файл:Емблема_Ткаченко_Станіслав.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Черняк Сергій, 10 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема_Черняк.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Савенко Марія, 11 клас, Запорізький технічний ліцей,
 +
вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема_Савенко.jpg
 +
</gallery>
 +
===Якимівський===
===Якимівський===
Іванова Ганна Сергіївна, 11 клас, Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області
Іванова Ганна Сергіївна, 11 клас, Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області
Строка 454: Строка 756:
</gallery>
</gallery>
 +
Здрала Алексей Владимирович, 11-А класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс эмблем Здрала алексей.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Гладун Александр, 9-Б класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области
 +
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс эмблем Гладун саша.JPG
 +
</gallery>
----
----
Строка 461: Строка 773:
===м.Токмак ===
===м.Токмак ===
===м.Мелітополь===
===м.Мелітополь===
 +
Пачина Марина Ігорівна, вчитель інформатики, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради <br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пачина_Марина_Ігорівна_21.05.2013_(3).jpg‎
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пачина_Марина_Ігорівн_21.05.2013_(1).jpg
 +
Файл:Конкурс_емблем_Пачина_Марина_Ігорівна_21.05.2013.jpg‎
 +
</gallery>
===м.Бердянськ===
===м.Бердянськ===
Строка 467: Строка 785:
===Приморський ===
===Приморський ===
===Токмацький ===
===Токмацький ===
-
===Чернігівський ===
+
=== Чернігівський ===
 +
 
 +
Панченко Ігор Юрійович, вчитель інформатики, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
 
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем.jpg
 +
</gallery><br>
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема3.jpg
 +
</gallery> <br>
 +
 
 +
Савченко Віталіна Олександрівна, вчитель англійської мови, Чернігівська спеціалізована школа          І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області
 +
 
 +
<gallery>
 +
Файл:ЗапоВікі.jpg
 +
</gallery> <br>
 +
 
 +
<br> Деркач Максим Сергійович, вчитель інформатики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені А. М. Темника
 +
 
 +
<gallery>
 +
Файл:ZW 1.jpg
 +
Файл:ZW 2.jpg
 +
</gallery>
 +
 
 +
[[Участник:Listik|Накалюжна Тетяна Іванівна]], вчитель фізики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника
 +
 
 +
<gallery>
 +
Файл:Emblema1_Nakaluzhna_T_I.gif
 +
Файл:Emblema2_Nakaluzhna_T_I.jpg
 +
</gallery>
 +
 
===Пологівський ===
===Пологівський ===
Строка 478: Строка 826:
<gallery>
<gallery>
Файл:Логотип Кирилова 15.04.2013.png
Файл:Логотип Кирилова 15.04.2013.png
 +
Файл:Логотип 30.04.13.jpg
 +
Файл:Логотип1 Кирилова 30.04.13.jpg
</gallery><br>
</gallery><br>
Строка 488: Строка 838:
Соловей Ірина Павлівна, вчитель математики Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Соловей Ірина Павлівна, вчитель математики Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
<gallery>Файл:Конкурс_емблем_Соловей_Ірина_Павлівна_18.04.13.png</gallery>
<gallery>Файл:Конкурс_емблем_Соловей_Ірина_Павлівна_18.04.13.png</gallery>
 +
 +
Ворона Ганна Григорівна, вчитель математики Дівнинської ЗОШ І-ІІІ ст.
 +
<gallery>Файл:Конкурс_емблем_Ворона_Ганна_Григорівна_24.04.2013.png‎</gallery>
===Куйбишевський ===
===Куйбишевський ===
Строка 502: Строка 855:
<gallery>
<gallery>
Файл:ЗапоЕмблема.jpg
Файл:ЗапоЕмблема.jpg
 +
</gallery>
 +
 +
Вовк Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
 +
<gallery>
 +
Файл:Emblema.JPG
 +
</gallery><br>
 +
 +
[[Участник:Kinniv|Винник Олександр Володимирович]], вчитель інформатики Фруктовської ЗШ І-ІІІ ступенів.<br>
 +
<gallery>
 +
Файл:wiki_konkurs_fs_interaction.png
</gallery>
</gallery>
Строка 542: Строка 905:
<gallery>
<gallery>
Файл:Конкурс емблем Рижий Юрій Іванович 11.04.2013.gif
Файл:Конкурс емблем Рижий Юрій Іванович 11.04.2013.gif
 +
</gallery>
 +
 +
Шалатова Альона Вікторівна, вчитель інформатики та математики Максимівського НВК
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс емблем Шалатова Альона Вікторівна 05 05 2013.jpg
 +
Файл:Конкурс емблем Шалатова А.В. 06 05 2013.JPG
</gallery>
</gallery>
Строка 554: Строка 923:
===Жовтневий===
===Жовтневий===
 +
Вчитель інформатики ЗНЗ №1 [[Участник:Tanya|Кобзарєва Т.Е.]]
 +
<gallery>
 +
Файл:Конкурс_емблем_Кобзарєва Т.Е._01.05.2013.gif
 +
</gallery>
 +
Вчитель інформатики Запорізького технічного ліцею [[Участник:Татьяна Ткаченко|Ткаченко Т.В.]]
 +
<gallery>
 +
Файл:Емблема Ткаченко Тетяна.jpg
 +
</gallery>
===Якимівський===
===Якимівський===

Текущая версия на 06:23, 29 августа 2013

Конкурс завершено!!! Вітаємо переможців!!!

«Учні»:

  • 1 місце – Тарасов Михайло, учень Мелітопольської гімназії № 10
  • 2 місце – Скачко Роман, Хачатрян Саргіс, учні Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54;
  • 3 місце – Ткаченко Марина, учениця Мелітопольського ліцею "Творчість";

«Вчителі»:

  • 1 місце – Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2;
  • 2 місце – Рижий Юрій Іванович, вчитель Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 3 місце – Артеменко Наталя Олексіївна, вчитель Василівської ЗОШ №1


Содержание

Про конкурс

17 травня 2013 року відмічається 5-річчя функціонування Запорізького порталу ЗапоВікі, у зв'язку з цим пропонуємо учням запропонувати нову емблему для нашого порталу для подальшого використання її в якості символіки порталу.

Нормативна база

Мета

  • розвиток творчої ініціативи учнів;
  • розвиток логічного і наочно-образного мислення учнів;
  • розвиток Запорізького порталу ЗапоВікі;
  • більш глибоке пізнання інформаційних технологій;

Учасники

учні 5-11 класів та вчителі-предметники

Термін проведення

березень-травень

Члени журі

  • Сосновська А.І. - вчитель інформатики Запорізького Січового колегіуму
  • Башкардіна Олена Петрівна - Заступник директора з навчально-виховної роботи, Запорізька ЗОШ №54
  • Катюха Світлана Михайлівна - вчитель, Мелітопольська гімназія № 9
  • Шкабєріна Галина Петрівна - вчитель Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст."Світоч"

Критерії оцінювання

  • Творчий підхід у розкритті теми (нестандартність, креативність);
  • Композиційне і колірне рішення;
  • Лаконічність і цілісність, виразність емблеми (логотипу).

Вимоги до робіт

  • На конкурс представляється проект емблеми, виконаний індивідуально з використанням будь-якого графічного комп'ютерного редактора
  • Техніка виконання конкурсних робіт - будь-яка (колаж, фотографія, комп'ютерна графіка, малюнок, і т.д.).
  • Формат: png, gif, jpg, jpeg
  • Об'єм: до 2 Мб


Розміщення конкурсних робіт

Для розміщення конкурсної роботи необхідна реєстрація на порталі ЗапоВікі (див.Правила регистрации на ЗапоВики)

  • Перевірити дотримання вимог до роботи
  • Змінити назву роботи на: Конкурс емблем_ПІП_дата завантаження
  • Завантажити роботу на портал ЗапоВікі (див.Правила загрузки фотографий на ЗапоВики)
  • Перейти в розділ "Учасники"
  • Ввести інформацію: ПІП, клас, навчальний заклад
  • Вставити зображення як галерею:<gallery>Назва фотографії</gallery>

Увага! За не дотримання вимог розміщення конкурсної роботи на порталі вона буде знята з участі в конкурсі!!

Організатори

Сокол Ирина - ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: dominic28@yandex.ru
  • Skype: sopina_irina
  • Телефон: 097-9181874

Телятник Кира- ст.викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті

Спосіб зв'язку:

  • E-mail: avikett@gmail.com
  • Skype: Aviket
  • Телефон: 067-308-21-41, 093-027-17-45, 066-155-21-62

Дотримання авторських прав:

  • Усі учасники гарантують дотримання законодавства щодо авторського права під час подачі матеріалів на участь у конкурсі.
  • Приймаються матеріали тільки власної розробки учасників. Якщо документ був розроблений на базі певних друкованих, електронних чи Інтернет-джерел, посилання на них обов’язкове.
  • Представлення матеріалів означає згоду авторів на їх використання з методичною метою та на виставкових стендах; на публікацію в друкованих виданнях; на розміщення матеріалів в Інтернеті і електронній збірці робіт учасників з посиланням на авторство.
  • Авторські права на надані документи зберігаються за учасниками. У разі подальшого використання матеріалів організатори залишають за собою право вносити до них зміни редакторського характеру.

Про авторское право на ЗапоВики


Учасники УЧНІ

м.Токмак

Чернявська Ганна Анатоліївна, 11 клас, Токмацька ЗОШ № 6 І-ІІІ ст.

м.Мелітополь

Дяк Данило Олександрович, 7-А клас, Мелітопольська гімназія № 9

Сурков Станислав Владимирович, 10-б клас, ЗОШ №1

Бєліков Владислав Леонідович, 11 клас, ЗОШ №7

Приступа Тетяна Андріївна, 10-А клас, НВК №16

Ткаченко Марина Володимирівна, 10-Б клас, ліцей "Творчість"

Пенєв Єгор Ігорович, 9-Б клас, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради

Тарасов Михаил Юрьевич, 10 класс, Мелитопольская гимназия №10

Людовик Александра Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10

Мельник Юлия Евгеньевна, 11 класс, Мелитопольская гимназия №10

м.Бердянськ

Тохтамиш Марія Ігорівна, 10-А клас, ЗОШ I-III ст. №1

Горнов Олександр Геннадійович, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

Онищук Тамара Юріївна, 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

м.Запоріжжя

Запорізький

Васильченко Єгор Олександрович,учень 7 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Бересток Сергій Дмитрович,учень 8 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Федорченко Маргарита Володимирівна,учениця 9 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Діброва Олена Олегівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

Чиркова Вікторія Леонідівна,учениця 10 класу,Степненська загальноосвітня школа I-IIIст.

м.Енергодар

Приморський

Морозовський Ілля Володимирович, 11 клас, Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Токмацький

Коханевич Дмитро Павлович, 7 Б клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

Гедз Олег Андрійович, 11 клас, Молочанська №2 СШ І-ІІІ ст.

 Чернігівський

Штанько Оксана Геннадіївна, 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області Арутюнян Наріне Самвелівна , 11-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької областіРуденко Ольга Юріївна , 10-Б клас Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області

Макаренко Катерина Сергіївна, 9-Б клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Шевчук Сергій Сергійович,9-А клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Сівакова Катерина Сергіївна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Єрмакова Вікторія Вікторівна 9-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області


Білик Аліна Олександріївна 10-Б, клас, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Бондарь Євгенія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Зінченко Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Лубінець Каріна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Шевченко Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області

Пологівський

Діхтяр Андрій Григорович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Броун Артем Вікторович, 7 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Іванченко Руслан Володимирович, 5 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Броун Євгеній Вікторович, 11 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Вітковська Інна Григорівна, 10 клас, Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Єрошенко Владислав Олександрович, 11 клас, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Фесенко Сергій Андрійович, 10 клас,Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Верещак Олександр Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Тоцька Марія, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Сліпченко Денис Юрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Покрова Дмитро Андрійович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кущ Ольга, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Орловський Михайло Олександрович, 10-А клас, Пологівський колегіум №1


Кіріченко Максим Едуардович, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Мащенко Аліса Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1


Кучер Вероніка Олександрівна, 11-А клас, Пологівський колегіум №1



Кикош Аліна Ігорівна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Педіна Катерина Сергіївна, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Кириленко Фелікс Віталійович, 7-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Тріщук Роман Васильович, 10-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Сиваш Олександр Олександрович, 10-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Пахарь Анастасія Юріївна, 10-Б клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2



Босий Владислав Григорович,10-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Марченко Рената Олександрівна, Садова Аліна Юріївна, 9-А клас, Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2


Волярчук Віталій Андрійович, 9 клас, Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Шевченко Володимир Володимирович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Містюк Валерія Юріївна, 10 клас, Чапаєвський НВК


Олійник Дмитро Вадимович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Саклаков Максим Іванович, 11 клас, Чапаєвський НВК


Куйбишевський

Мелітопольський

Пєтков Анатолій Олександрович 11 клас, Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів


Петкова Анастасія Олександрівна.jpg 9 клас, Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Бутенко Юлія Сергіївна 9-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів


Недзвецкий Денис Віталійович 7-А клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Михайлов Сергій Сергійович 6-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Камінський Євген Миколайович 7-Б клас, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Рєзниченко Сергій Володимирович 7-В клас, Терпіннівська школа-інтернат

Бурган Ірина Костянтинівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Ізетова Феріде Нариманівна 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Кочкарьов Дмитро Костянтинович 8 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Кім Карина Романівна 10 клас, Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Потапенко Дмитро, 7 клас, Високівська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Высокое.JPG

Розівський

Ремига Дар'я Вікторівна, 11 клас, Розівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

Гуляйпільський

Василівський

Новомиколаївський

Сірик Євген, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Клевчук Іван, 11-А клас, Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Оріхівський

Мовчан Яна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Альона, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Трюхан Анастасія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Коваленко Євгенія, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дибко Катерина, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Прокопенко Анна, 11 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борзило Катерина, Курбацька Вікторія, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гурін Давид, 10 клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Стрюченко Олег, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Зіненко Таісія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Мартинов Антон, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Синчило Анастасія, Піхуля Юлія, 9-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Борковець Кирил, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Базаров Олег, Лупинос Андрій, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Сапко Дмитро, 8-А клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Безь Леон, Михайлик Данило, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Гайдай Світлана, Гучак Тетяна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Ковальська Поліна, Кононенко Яна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Лобаченко Дмитро, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Клименко Валерія, Шимоняк Станіслав, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Дземешкевич Дар'я, Мірошніченко Аліна, 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Янковський Владислав 7-В клас, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Приазовський

Арабаджийский Эдуард Сергеевич, 9 класс, Ботиевская ООШ I-II ст.

Делігіозов Владислав Олексійович, 11 клас, Богданівський НВК

Міхова Злата Володимирівна, 11 клас, Богданівський НВК

Попазов Олександр Олександрович, 11 клас, Богданівський НВК

Злат'єва Анастасія Андріївна, 11 клас, Богданівський НВК

Обласне підпорядкування

Заводський

Скачко Роман Володимирович, 11 клас; Хачтрян Саргіс Ашотович 8 клас; ЗЗШ №54


Бердянський

Вільнянський

Соболь Оксана Вікторівна , 10 клас, Тернівський НВК

Макарова Інна Мирославівна, 9 клас, Максимівський НВК


Гриб Наталія Анатоліївна, 8 клас, Максимівський НВК

Хортицький

Сежченко М. А. ЗОМУВК № 106

Шимянова Ганна, 9 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Рєпіна Вероніка, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Тіхоновська Єлизавета, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Діденко Діана, 8 клас, КЗ "Запорізький Січовий колегіум-інтернат" ЗОР

Кам’янсько-Дніпровський

Юркина Наталия Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 9 клас.

Портнова Дарина Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", 10 клас.

Жовтневий

Вінніченко Катеріна Іванівна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.


Кобрісова Єлизавета Сергіївна, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Бондаренко Семен Романович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Ткаченко Станіслав Олегович, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Черняк Сергій, 10 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Савенко Марія, 11 клас, Запорізький технічний ліцей, вчитель інформатики - Ткаченко Т.В.

Якимівський

Іванова Ганна Сергіївна, 11 клас, Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області Вчитель інформатики - Куркурін Ставрій Костянтинович

Рожелюк Марія Михайлівна, 10-А клас, Якимівська гімназія Якимівської районної ради Запорізької області

Здрала Алексей Владимирович, 11-А класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области

Гладун Александр, 9-Б класс, Акимовская гимназия Акимовского районного совета Запорожской области


Учасники ВЧИТЕЛІ

м.Токмак

м.Мелітополь

Пачина Марина Ігорівна, вчитель інформатики, Мелітопольська гімназія №19 Мелітопольської міської ради

м.Бердянськ

м.Енергодар

Приморський

Токмацький

Чернігівський

Панченко Ігор Юрійович, вчитель інформатики, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Савченко Віталіна Олександрівна, вчитель англійської мови, Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Надія" Чернігівської районної ради Запорізької області



Деркач Максим Сергійович, вчитель інформатики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені А. М. Темника

Накалюжна Тетяна Іванівна, вчитель фізики, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника

Пологівський

Московченко Олена Олександрівна, вчитель інформатики, Пологівський колегіум №1


Кірілова Тетяна Іванівна, вчитель інформатики, Пологівська СРШ І-ІІІ ст. №2


Товкач Костянтин Вікторови, вчитель інформатики, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Приазовський

Соловей Ірина Павлівна, вчитель математики Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ворона Ганна Григорівна, вчитель математики Дівнинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Куйбишевський

Шевченківський

Великобілозерський

Михайлівський

Розівський

Веселівський

Новомиколаївський

Комунарський

Ленінський

Мелітопольський

Чиркова Олена Геннадіївна, вчитель інформатики Новопилипівської ЗШ І-ІІІ ст.

Вовк Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6


Винник Олександр Володимирович, вчитель інформатики Фруктовської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Гуляйпільський

Василівський

Дериведмідь Михайло Геннадійович, Вчитель інформатики, Степногірська ЗОШ

Артеменко Наталя Олексіївна, вчитель інформатики, Василівська ЗОШ №1


Оріхівський

Орджонікідзeвський

Запорізький

Тищенко Олексий Юрийовыч,учень 11-А класу,Запорізький р-н Запорізька обл. Біленьківська ЗОШ I-IIIст.

Обласне підпорядкування

Заводський

Бердянський

Вільнянський

Соболь Ірина Анатоліївна , вчитель інформатики та математики Тернівського НВК


Мезенцева Євгенія Валеріївна, вчитель інформатики та математики Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2


Рижий Юрій Іванович, вчитель інформатики Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шалатова Альона Вікторівна, вчитель інформатики та математики Максимівського НВК

Хортицький

Кам’янсько-Дніпровський

Щебликін Олег Валентинович Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія" ,вчитель інформатики.

Жовтневий

Вчитель інформатики ЗНЗ №1 Кобзарєва Т.Е.

Вчитель інформатики Запорізького технічного ліцею Ткаченко Т.В.

Якимівський

Халанчук Лариса Вікторівна, вчитель математики Якимівської гімназії


Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.