Обсуждение:Портфоліо проекту "Реакції окиснення в нашому домі""
Материал из ЗапоВики
Версия от 19:17, 23 апреля 2013; Maximenkoiv (Обсуждение | вклад)
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Назва проекту допомагає адаптувати предмет вивчення до повсякденного життя. Змістовні питання формують базові знання з теми, необхідні для виконання проекту. Ключове питання мотивують учнів до розкриття теми. Стислий опис проекту висвітлює форми роботи учнів, а також демонструє головну мету проекту та результати по завершенні роботи над ним
Ідеї для покращення
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Позитивними моментами у розділі "Оцінювання" вбачаю:
1. Наявність оцінювання для різних етапів роботи над проектом, що в подальшому полегшує роботу вчителя, а також дає змогу об'єктивно оцінити учнів. 2. Наявність оцінювання знань учнів з теми, що дає можливість підготувати учнів до роботи з проектом. вимоги до учнів з різними можливостями. 3. Інструкція до проведення експериментальної частини проекту допомагає учням формувати спеціальні навички.
Ідеї для покращення
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
На мій погляд, презентація змістовна, розкриває подану тему. Вдало підібрані малюнки, фотографії учнів,зроблені висновки, існує експериментальна складова, яка висвітлює тему проекту.
Ідеї для покращення
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Складові оцінювання учнівської презентації розкривають послідовність і змістовність роботи над проектом . Використано різні види та форми оцінювання робіт: тестові завдання, таблиця ЗДХ, діаграма.