Учасники Тренінгу для вчителів інформатики Вільнянського району "Сервіси Веб 2.0"

Материал из ЗапоВики

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 26: Строка 26:
#[[Участник:Черток Віктор Анатолійович|Черток Віктор Анатолійович]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
#[[Участник:Черток Віктор Анатолійович|Черток Віктор Анатолійович]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
#[[Гаценко Євген Вадимович]] <span style="color:#008000">молодий вчитель</span><br>
#[[Гаценко Євген Вадимович]] <span style="color:#008000">молодий вчитель</span><br>
-
#[[Григор'єв Євген Володимирович|Григор'єв Євген Володимирович]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
+
#[[Участник:Григор'єв Євгеній|Григор'єв Євгеній Володимирович]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
#[[Участник:Григор'єва Людмила|Григор'єва  Людмила Анатоліївна]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
#[[Участник:Григор'єва Людмила|Григор'єва  Людмила Анатоліївна]] <span style="color:#0000CD">завершують навчання </span> <br>
#[[Участник:Соболь Ірина|Соболь Ірина Анатоліївна
#[[Участник:Соболь Ірина|Соболь Ірина Анатоліївна

Версия 07:27, 20 ноября 2009

  1. Мезенцева Ія Михайлівна закінчила навчання
  2. Вдовенко Інна Федорівна закінчила навчання
  3. Горпинич Іван Сергійович молодий вчитель
  4. Помєліна Ірина Миколаївна молодий вчитель
  5. Похлєбаєва Нінель Борисівна молодий вчитель
  6. Караруш Наталія Володимирівна закінчила навчання
  7. Бондар Юлія Вікторівна молодий вчитель
  8. Михайленко Надія Іванівна закінчила навчання
  9. Урсуленко Неллі Олександрівна закінчила навчання
  10. Вершинін Володимир Михайлович закінчив навчання
  11. Фастовець Наталія Іванівна молодий вчитель
  12. Корнєв Андрій Леонідович закінчив навчання
  13. Кручак Дмитро Віталійович завершують навчання
  14. Сторожук Микола Олегович завершують навчання
  15. Шепітько Анастасія Олексіївна завершують навчання
  16. Дондик Світлана Іванівна молодий вчитель
  17. Голота Олександр Юрійович закінчив навчання
  18. Шалатова Альона Вікторівна закінчила навчання
  19. Рабешко Вадим Віталійович закінчив навчання
  20. Лавринець Юлія Сергіївна завершують навчання
  21. Тітаренко Людмила Борисівна завершують навчання
  22. Лучко Юрій Анатолійович завершують навчання
  23. Плахова Татьяна молодий вчитель
  24. Рижий Юрій Іванович закінчив навчання
  25. Черток Віктор Анатолійович завершують навчання
  26. Гаценко Євген Вадимович молодий вчитель
  27. Григор'єв Євгеній Володимирович завершують навчання
  28. Григор'єва Людмила Анатоліївна завершують навчання
  29. Соболь Ірина Анатоліївна закінчила навчання
  30. Лук'янова Ірина Василівна закінчила навчання
  31. Марініна Тетяна Олександрівна завершують навчання
  32. Євлампєва Наталія Миколаївна завершують навчання
  33. Травян Яна Сергіївна молодий вчитель
  34. Коваль Людмила Іванівна молодий вчитель
Личные инструменты
правила на Заповики
Сайт кафедры ИИТО
переход на сайт центра
 
Наша награда.